Maybelline Falsies Flash Lift Mascara Yorumlar Ve İnceleme

Maybelline Falsies Flash Lift Maskara Rimel

Maybelline Falsies Flash Lift Mascara kullananlar arasında olduğum için size yorumlar ve inceleme yazısı hazırlamak istedim. Tavsiye eder miyim? Puanlaması nasıl olacak bakalım.

Daha önce çok uzun süre kullandığım ve bittikçe aldığım yine Maybelline Lash Sensational Mascara ve Maybelline Total Temptation Maskara‘dan bahsetmiştim.

Herhangi bir sponsorluk anlaşmam yok biliyorsunuz kullandığım ürünleri paylaşıp memnun kalıp kalmadığımı sizinle paylaşıyorum ki almak isterseniz bir ön bilginiz olsun.

Ancak Maybelline, Note ve Max Factor benim genel olarak sevdiğim markalar. Kalıcı ve kapatıcı fondöten önerileri yazımda bahsetmiştim.

Maybelline Falsies Flash Lift Maskara Yorumlar

Bir süredir Maybelline Falsies Flash Lift Maskara kullananlar arasındayım. Şimdi artık sizinle yorumlar ve inceleme köşesinde konuşabilirim. Sensational’dan daha mı iyi diye sorarsanız göreceli diyebilirim.

Kirpikleri biraz daha ağırlaştırıp, yoğunlaştırıyor. Diğerini bir kaç kez üst üste sürmem gerekiyor ve onun uzatma etkisi daha fazla. Bunu iki kez üst üste sürersem çok yoğun oluyor.

Maybelline Falsies Flash Lift Maskara

İşte tam da bu yüzden göreceli. Çünkü siz bu şekilde olmasını tercih ediyor olabilirsiniz. Ben bir de her seferinde ürünü açmakta karışıklık yaşıyorum.

Fırçası mor olan kısma bağlı yani oradan tutup diklemesine açmak gerekiyor. Ama ben bunu hep bir şekilde tersten yapıyorum. Belki benimle alakalı bir sorundur : )

Maybelline Falsies Flash Lift Maskara dağılma yapmıyor. Kirpikleri de gayet iyi bir şekilde tutuyor. Tek tek ayırarak gerçekten bayağı bir yoğunluk veriyor. Ve çok kalıcı. Başarılı bir ürün.

Maybelline Falsies Flash Lift Mascara

Özellikle dumanlı göz makyajı yaparsanız, bakışlara verdiği yoğunluk oldukça etkili olacaktır. Maybelline Falsies Flash Lift Maskara yorumlar kısmına bunu da eklemem gerekir.

Kirpiklerimin uzaması için ne yapabilirim?

Eğer kısalığından şikayetçiyseniz ve kirpiklerimin uzaması için ne yapabilirim diye düşünüyorsanız işte size bir kaç çözüm.

  • Hintyağı, sızma zeytinyağı
  • Vazelin
  • E vitamini yağı
  • Hindistan cevizi yağı
  • Biyotin takviyesi

Kirpiklerinize haftada 2-3 gün bu listedeki yağlarla maske yapın. Çinko, bakır ve biyotin takviyesi kullanmanız gerekebilir, bunun için doktorunuza danışın.

Eğer kirpiklerimin uzaması için ne yapabilirim diyorsanız, düzenli bir şekilde bu listedekileri uygulayın ve sonuca doğal yollarla ulaşın.

Visited 1 times, 1 visit(s) today