Dermoskin Acgun Canlandırıcı Tonik Kullananlar Ve Yorumlar

Dermoskin Acgun Canlandırıcı Tonik kullananlar yorumlar

Dermoskin Acgun Canlandırıcı Tonik şişem yeni bitti ve hemen kullananlar ve yorumlar yazısı hazırlamak istedim size.

200 ml olduğu için tahmin edersiniz ki zor bitti. Ve böyle olması da tabii ki çok hoşuma gitti. Bir şişeyi herhalde ortalama 3 ayda bitirdim.

Cildin ihtiyacına göre ürün almak her zaman için en iyisi. Dermoskin acgun hem canlandırıcı tonik hem akneli ve sivilceli ciltler için tonik üretmiş. Bende sivilce ve akne olmadığı için bunu almıştım. İyi ki de öyle yapmışım.

Dermoskin acgun canlandırıcı tonik kullananlar

Sürekli değişik tonikler alıyorum. Yani bir şişe bittiğinde başka bir markaya geçiyorum. Çünkü her markanın içeriği ve özelliği ayrı. Böylece etkisi de ayrı.

Bazısı canlandırıcı, bazısı kızarıklık giderici, bazısı sivilceye karşı etkili. Tıpkı diş macunu gibi, farklı içeriklerin farklı faydalarından yararlanmak zaten tavsiye edilen bir şey.

Dermoskin acgun canlandırıcı tonik kullananlar arasında olduğum için ilk söylemek istediğim ve emin olduğum şey cildi çok iyi bir şekilde temizlediği.

Bana “cildi en iyi temizleyen tonik hangisi” diye sorsalar bunu söylerim. Daha önce Neutrogena siyah nokta karşıtı temizleyici tonik kullandığımda da cildimin çok iyi temizlendiğini hissetmiştim.

Dermoskin acgun canlandırıcı tonik yorumlar

Ürünün içeriği de çok güzel ve temiz. Sizin için arka kısmının fotoğrafını ekleyeyim, böylece içerik olarak siz de görebilirsiniz.

Dermoskin Acgun Canlandırıcı Tonik içerik içeriği

Dermoskin acgun canlandırıcı tonik yorumlar için cildi yumuşattığını, temizlediğini, canlılık hissi verdiğini ve bunları iyi bir şekilde yaptığını kesinlikle söyleyebilirim.

Bu bitti peki şimdi ne kullanacağım? Loreal parisrevitalift %5 saf glikolik asit peeling etkili tonik. Dediğim gibi, cildimin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için marka değiştirdim. Yoksa Acgun’dan çok memnun kaldım.

Loreal’inki de 150 ml ve anti-aging etkisi varmış, o yüzden tercih ettim. Siz en çok hangi tonikten verim aldınız? Yazının altındaki yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Parlak güzel bir cilt için

Sabah ve akşam cildi iyi bir arındırıcı sabun ile yıkamak, tonik sürmek, nemlendirici sürmek parlak güzel bir cilt için olmazsa olmaz. Ama seçtiğimiz ürünler de çok önemli.

Yüzdeki lekeler için evde doğal maske ya da yumuşaklık için maya maskesi gibi şeyler, de elbette haftada bir yapabilirsiniz. Bunların da çok etkisi oluyor.

Kuru ve yağlı ciltler için makyaj yazımda nasıl makyaj yapmak gerekir anlatmıştım. Cilt tipine göre makyaj da çok önemli. Biliyorum ki her şeyin fiyatı çok yükseldi ancak bunun için de pahalı olmayan 5 kozmetik markasından birini seçebilirsiniz.

Günde ortalama 2 litre su tüketmek, süt ürünlerinden (peynir, süt, yoğurt, dondurma) uzak durmak parlak güzel bir cilt için gereken en önemli şeyler arasında.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

1 yorum

  1. Geri bildirim: Shiseido Ultimune Serum

Bir yanıt yazın