Burçlar

burçların iyi kötü özellikleri

Tüm burçların özelliklerini buradan okuyabilirsiniz.

astroloji burçların özellikleri

Koç Boğa İkizler Burcu Özellikleri

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan) : Koç burcu kadını hareketli, atletik yapılı ve esprilidir. Beklemediğiniz anda eleştirebilir, hoşlanmadığı şeyi dile getirmekten hiç çekinmez. Aklına koyduğunu mutlaka gerçekleştirir. Evine ve ailesine çok düşkündür. Koç burcu erkeği ise kendine güvenli ve otoriter bir yapıya sahiptir. Özgürlüğüne ve dostluğa çok düşkündür. Sürekli yenilik peşindedirler.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs) : Boğa burcu kadını sakindir fakat çok da hırslıdır. Çalışkandır, maddiyata önem verir, mantığından çok duygularını dinler. Evine düşündür ve merhametlidir. Boğa burcu erkeği çalışkanlığıyla dikkat çeker. Çok rahat, sakin ve geniş olurlar. Başladığı işi mutlaka sonuna kadar götürür. Ayrıca en iyi dinleyiciler boğa burcu insanlarıdır.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 21 Haziran) : İkizler burcu kadını, çok kararsızdır ve devamlı değişkenlik gösterdiği için onu anlamak zordur. Hayal kurmayı sever, kendini insanlara büyük iyilikler yapmaya adamıştır. İkizler burcu erkeği, özellikle nazik ve güzel konuşmasıyla dikkat çeker. Çocuksudur ve hep ilgi bekler. İş konusunda, rahatlıkla yeni fikirler üretir. İnatçıdır. Aşk hayatında daha çok mantık kararları verir.

Yengeç Aslan Başak burcu özellikleri

Yengeç Burcu (22 Haziran – 23 Temmuz) : Yengeç burcu kadını romantiktir, insancıldır ve en önemli özelliği korumacı olmasıdır. Yengeç burcu kadınları genelde ruhsal olarak rahat ve mutludurlar. Maneviyata önem verirler ve kırılgandırlar. Eleştirilmeyi sevmezler ve kıskançtırlar. Yengeç burcu erkeği, hassastır, insanlara yardım etmeyi çok sever. Maddiyata önem verir, tasarruf sağlar ve dürüsttür. Ayrıca yengeç burçları çok açık sözlüdür. Bu yüzden de pek sevilmezler. Oysa en güzel özelliklerinden biridir.

burçların özellikleri

Aslan Burcu (24 Haziran – 21 Ağustos) : Aslan burcu kadını iyi niyetlidir ve dürüstlüğe çok önem verir. Cazibesi, asaleti, azmi, küstahlığı, kibirliliği ve hakimiyet tutkusu hemen fark edilebilir. Dışarıdan soğuk ve mesafeli gözükür, dostlarını özenle seçer ve sevdiği kişiler için yapmayacağı şey olmaz. Aslan burcu kadını bağımsızlığına düşkündür, kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz. Aslan burcu erkeği romantiktir, övülmekten çok hoşlanır. Lüksü sever ve bir ortamdaki en popüler kişi haline gelmesi uzun sürmez.

Başak Burcu (24 Ağustos – 23 Eylül) : Başak burcu kadını titizliğiyle dikkat çeker. Çok evcimen ve dost canlısıdır. Sorumludur ve sorunlara pratik çözümler getirir. Duygularını nadiren belli ederler, genelde içlerine atarlar. Başak burcu erkeği eleştirmeyi ve eğlenmeyi sever. Kısa ilişkilerin adamı değildir. Ne yapıp edip ilişkisini kurtarmaya çalışır. İnatçıdır ama ikizler erkeği ya da akrep kadını kadar değildir. Başak burcu insanları, hislerini kolayca açmadıkları için bir anda hiç açıklama yapmadan ilişkiyi bitirebilirler veya yaptıkları işten vazgeçebilirler.

Terazi Akrep Yay burcu özellikleri

Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim) : Terazi burcu kadınını cazibesinden ve etrafa saçtığı ışıktan hemen fark edebilirsiniz. Her zaman bakımlıdır, sohbet etmekten çok hoşlanır, konuşkandır. Mantığı ve duyguları arasında gidip gelir bu yüzden terazinin bir tarafı bazen diğerine göre daha ağır basar. Merhametli, sevecen ve çok iyi bir ev kadını olurlar, yaşadıkları yeri görsel olarak cennete çevirirler. Terazi burcu erkeği sakindir ve maceraperesttir. Sadık bir eştir ve eşinin güzel, bakımlı, temiz olmasını ister.

burçların anlamı

Burçlar özellikleri iyi ve kötü yanları

Akrep Burcu (24 Ekim – 23 Kasım) : Akrep burcu kadını her zaman bakımlıdır. Sezgileri çok güçlüdür. Dostluğa ve dürüstlüğe çok önem verir. Büyük başarılara imza atabilecek yapıdadır ve bunda kıskanç olmasının etkisi büyüktür. Daha iyiyi, daha güzeli her zaman kıskanır ve ondan daha iyi olmak ister. Akrep burcu erkeği renkli bir aşk hayatı yaşayıp daldan dala konar. Genelde agresiftir ve cesurdur. Bir amaç belirler ve ona ulaşmak için önüne çıkan her şeyi yok edebilir.

Yay Burcu (23 Kasım – 22 Aralık) : Yay burcu kadını doğaya düşkünlüğüyle tanınır. Eğlenceye düşkündür, duyarlı ve hassastır. Kurallara uyar. Kendi dünyasında yaşamaktan hoşlanır, iç dünyasına önem verir. Etrafında olup bitenleri yönetmekten hoşlanır. Yay burcu erkeği, konuşkan ve neşelidir. Özgürlüğüne ve maddiyata düşkündür. İnsanları ve özellikle olayları eleştirmekten çekinmez. Gezmeyi, eğlenmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi sever.

Oğlak Kova Balık burcu özellikleri

Oğlak Burcu (23 Aralık – 20 Ocak) : Oğlak burcu kadını çalışkan ve neşelidir. Hırslıdır ve bir o kadar da hem kendisine hem de etrafındakilere karşı güvensizdir. En önem verdiği şey nezaket ve kültürdür. Bıkmadan eğitim alabilir. Hayatı ciddiye alır. Yapay olan şeylerden hoşlanmaz. Oğlak burcu erkeği disiplinlidir ve çalışkandır. İşi her şeyden önce gelir. Çok sabırlıdır ve her ayrıntıyı sık eleyip ince dokur. Oğlak burcu erkeği daha çok yaptığı işlerle dikkat çeker.

Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat) : Kova burcu kadını özgürlüğüne düşkündür, neşelidir, üretkendir ve sanatçı ruhludur. Hangi işe girse mutlaka başarılı olur, çok para kazanır ve kazandığı parayı düşüncesizce harcamakta hiç tereddüt etmez. Önyargısı yoktur, herkesi eşit görür. Kişisel özgürlüğü çok önemli olduğu için tüm ilişkilerinde mutlaka bir mesafe bırakır. Kova burcu erkeği naziktir, anlayışı ve empati sahibidir. Çalışkandır ve bir o kadar da eğlenceli bir kişiliği vardır.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart) : Balık burcu kadını hırslı olmasıyla bilinir. Ama bu hırsını belli etmez. Genelde sakin görünür. Güzel olan herşeyi sever ve rahatına çok düşkündür. Sanata düşkündür ve övülmek ister. Tutarsızdırlar, ne zaman ne yapacakları pek belli olmaz. Balık burcu erkeğinin duygusal bir yapısı vardır ve kendine acımaktan vazgeçmez. Onu her açıdan tatmin edebilen bir eş arar ve ancak onu bulursa sadık olabilir. Arayış içinde, tatmin olabilmek için daldan dala konabilir.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın