Maybelline Total Temptation Maskara | Rimel Tavsiyesi

maybeline rimel

Kirpikleri uzun gösteren ve aynı zamanda da dolgunlaştıran bir rimel arıyordum. Gratis’te indirim olduğunda hem daha önceden listesini yaptığım ürünleri alıyorum hem de o anda orada bazen hiç aklımda olmayan bir ürünü de görüp alabiliyorum.

Maybelline New York Total Temptation Maskara da benim için böyle bir ürün oldu. Aklımda rimel almak yoktu fakat kullandığım rimelden de pek memnun değildim. Çünkü benim kirpiklerim uzun fakat rimelin bu uzunluğu daha da ortaya çıkartması gerekirken, hiç de öyle yapmıyordu.

Maybelline Total Temptation Maskara

Bu rimelin fırçası çok güzel. Kalın ve sık bir fırçaya sahip. Böylece kirpikleri hem dolgunlaştırıyor hem de uzatıyor. Ayrıca bir iyi özelliği de kirpiğin aralarında topaklanmıyor. Ben Maybelline Total Temptation Maskaradan çok memnun kaldım size de tavsiye ederim.

Maybelline Total Temptation Maskara

Maybelline markasının ürünlerini beğeniyorum. Çünkü hem fiyatı benim için uygun hem de bana alerji yapmıyor ve kalitesi de iyi. Daha önce Maybelline lash sensational maskara ile ilgili yorumlarımı da paylaşmıştım.

Söz konusu rimel olunca sanırım bu markadan vazgeçemiyorum. Çünkü çıkardıkları her yeni üründe kullanıcıların isteklerine önem veriyorlar.

Yani bir ürün çıktığında “keşke şöyle olsaydı” diye içimden geçiriyorum, ki bunu düşünen pek çok kişi oluyor ki bir sonraki ürünlerinde o konuda kendilerini geliştiriyorlar. Bu önemli, markanın kullanıcıya önem verdiğini gösteriyor.

Kullanım memnun kaldığım iki rimel tavsiyesi olarak ben de size Maybelline New York Total Temptation Maskara yorumlarımdan da anlaşılacağı gibi bunları tavsiye ederim.

Visited 1 times, 1 visit(s) today