Aşk ile Tutku Arasındaki Farklar

Bir erkeğin, size gerçekten aşık mı yoksa sadece tutku mu hissettiğini anlamanın yolları var.

Aşk ve tutku

İç içe geçmiş ve birbirini tamamlayan iki duygudur. Bir ilişkide tutku yoksa, iki dosttan farkınız da yoktur. Tutku; ilişkiyi geliştiren en önemli faktördür.

Erkekler savaşları tutkuyla kazanır ama yuvalarını aşkla kurarlar. Tutku; bir ilişkinin en başındayken bile onun sürekli gözünüzün önüne gelmesi ve onunla fiziksel olarak yakınlaştığınızı hayal etmenizle başlar.

tutku nedir

Bir erkek size karşı tutkuyla bağlıysa; sizi yüzünüzde sıfır makyaj, saçlarınız tepeden toplu ve tuvaleti temizlerken bile görse, ne kadar güzel ve çekici olduğunuzu düşünür.

Bir erkek sizinle sadece cinsellik için beraberse ve bunun dışında sizinle vakit geçirmekten kaçınıyorsa, size aşık değildir.

Sizi günlerce aramıyorsa, size mesaj yazmıyorsa ve arayıp yazdığında çoğunlukla duygusal şeyler dışında fiziksel şeylerden bahsediyorsa, ortada aşk yoktur.

Bir ilişkide erkeğin aşkı özellikle, kızın erkeğin ailesi tarafından beğenilme endişesi ve hayatının o kız olmadan ne kadar boş olacağını düşünmesiyle kanıtlanabilir.

Erkek, köpeğini dolaştırmaya bile çıktığında sizin de yanınızda olmanızı istiyorsa, sizi her saniye özlüyorsa ve yokluğunuzu derin şekilde hissediyorsa size aşıktır.

Onunla beraber olduktan sonra, sizinle kahvaltı etmiyor, konuşmuyor ve bir an önce gitmenin yollarını arıyor ya da bahane uyduruyorsa, o ilişki tutkudan ibarettir.

Anlattıklarınızı hayran bakışlarla dinliyorsa, beraberken saatler dakika gibi hızla geçiyorsa size aşıktır.

Bir cevap yazın