Cadılar Bayramı Makyajı | Korkunç Makyaj Tasarımları

cadılar bayramı makyajı

Ekim 31 yani Cadılar Bayramı korkunun kol gezdiği ve makyaj sanatçılarının da birbirinden ilginç ve ürpertici makyajlar yaptığı bir gün.

23 yaşındaki filoloji mezunu Monika Falyork makyaja olan tutkusu nedeniyle hayatının geri kalan kısmını makyaj artisti olarak geçirmek istiyor.

cadılar bayramı makyajı

Cadılar Bayramı için kendisine yaptığı muhteşem makyajlarla oldukça ürpertici bir görünüm sergiliyor.

cadılar bayramı makyajı 2

Korku temalı makyajları seviyorsanız bu makyajlar da sizin hoşunuza gidecek. Bu kadar güzel bir kadın bu özel tasarımlarla nasıl korkunç bir hale geliyor.

Makyajla müthiş değişim geçiren 10 oyuncu

cadılar bayramı makyajı 3

İlginç makyajlar kategorisine giriyor bunlar ama ilginç demek az kalır, tuhaf makyajlar desek daha doğru olur. Cadılar bayramı aynı anda hem korkunç hem de eğlenceli bir hale geliyor bu tasarımlarla.

Gerçi bu makyajı yapması kadar çıkarması da ayrı bir sorundur herhalde. Makyajla uyumanın zararları çok çünkü ve bu makyajı çıkartmak için özel solüsyon gereklidir diye düşünüyorum. Gerçi insan bu makyajları silmek istemez hiç

cadılar bayramı makyajı 4

Korkunç makyaj nasıl yapılır?

İğneler, bolca kırmızı boya, bazen kemikler, bazen sanki deri yırtılmış gibi ve hatta kurtçuk, örümcek, yılan gibi sürüngenler bile korkunç makyaja eklenebilir artık orası size kalmış.

cadılar bayramı makyajı 5

Cadılar bayramı makyajı | İlginç korkunç makyaj tasarımları

Sanki yüzü dikilmiş gibi ya da kalın iplerle bağlanmış gibi. Ne kadar yetenekli sanatçılar var, insan bunları gördükçe özeniyor. Keşke benim de böyle yeteneğim olsaydı diyor.

Ama herkese nasip olmuyor böyle yetenekli olmak. Makyaj öyle bir şey ki, özellikle makyaj öncesi ve sonrası fotoğraflar benim çok ilgimi çekiyor. İnsan bayağı değişiyor.

cadılar bayramı makyajı 6

Makyajla illüzyon yaratan bu muhteşem makyaj sanatçıları, makyaj değil resmen sanat yapıyor. Ve sevenleri onların bu yaratıcı fikirlerini görmek için, her sene Cadılar Bayramı’nın gelmesini iple çekiyor 🙂

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın