Erkekleri Etkilemek İçin Ne Yapmalıyız?

erkekleri etkilemek için ne yapmalıyız

Erkekleri etkilemek zormuş gibi gözükebilir ama aslında çok kolay. Bu yazıda erkekleri etkilemek için ne yapmalıyız nasıl davranmalıyız bunları anlatacağım.

Her şeyi en baştan ele alalım. Tanışma safhasından sonra “Ondan çok hoşlanıyorum, sürekli aramak istiyorum ve onunla mesajlaşmak konuşmak istiyorum. Bana güzel şeyler söylesin istiyorum. Hiç aklımdan çıkmıyor.” aşamasındayız.

Aslında en kritik hataları tam da bu noktada yaparız. Çünkü bir erkeği etkilemek için yapmamız gereken şeyleri yapmaya burada başlamamız gerekiyor.

Bu aşamada ilişkinin başında dikkat edilmesi gerekenler ve sevdiğim erkeği kendime nasıl aşık ederim yazılarım da işinize yarayabilir.

Bir erkeği etkilemenin yolları

Erkekleri etkileyen şeyler aslında basit ve bunları yaparsanız istediğim erkeği kendime nasıl aşık edebilirim diye düşünmenize gerek kalmaz.

Bir erkeği etkilemenin yolları neler şimdi liste olarak yazayım.

  1. Pozitif olmak
  2. Sağlıklı bir psikolojiye sahip olmak
  3. Özgüvenli olmak
  4. Dış görünüşüne önem vermek
  5. Kültürlü, bilgili olmak
  6. Ekonomik özgürlüğüne sahip olmak
  7. Açık ve net konuşmak
  8. Destekçi olmak
  9. Hemen fiziksel yakınlık yaşamamak
  10. Güçlü olmak

Bu maddelerin açılımını ve detaylarını bu videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz çok güzel bir şekilde anlatılmış.

Elbette hislerimizi anlamak da çok önemli. Ona karşı tam olarak ne hissediyorum ve bunu neden hissediyorum sorularını kendimize sormamız gerekir.

Bu konuda hoşlanmakla aşık olmak sevmek arasındaki fark nedir yazım size yardımcı olabilir.

Erkekler kadınlardan ne bekler?

Erkekler kadınlardan ne bekler ne ister sorusunun cevabı çok da zor değil. Eğer uzun, sağlıklı, güzel bir ilişki yaşamak istiyorsanız saydığım maddeleri dikkate almanız gerekiyor.

İlk buluşmada sohbet konuları ve sorular

Erkekler özellikle psikolojisi sağlam, kendi içinde gelgitler yaşamayan, ne istediğini bilen, kendini seven sayan kadınlarla birlikte olmak istiyor.

bir erkeği etkilemenin yolları

Niyetiniz ciddiyse evlenilmeyecek erkek özellikleri yazımı mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Çünkü yanlış kişiye aşık olmak insanın hayatına mal olabiliyor.

Erkeklerin kadınlarda sevmediği şeyler de var tabii ki. Bu yazıdan sonra onu da okumalısınız. Erkekler kadınlardan ne bekler dediğimizde veya erkekleri etkilemek için ne yapmalıyız dediğimizde bunları da mutlaka bilmemiz gerekiyor.

Bir erkeğin senden hoşlandığını nasıl anlarsın?

Özellikle kadınlar olarak uzun, sağlıklı birliktelikler yaşamak istiyoruz ama bunun da kuralları var. İşte bu yazıda bunlardan bahsetmeye çalıştım. Umarım faydası olur.

Visited 1 times, 1 visit(s) today