• 2 Ağustos 2021 11:21
Sevdiğim erkeği kendime nasıl aşık ederim

Onu çok seviyorum ve onun da beni sevmesini istiyorum. Zaten beni neden sevmiyor anlamıyorum. Ben sevilmeyecek bir imiyim? Ne yapabilirim? Sevdiğim erkeği kendime nasıl aşık edebilirim?

Eğer bunları düşünüyorsanız, aşk denen o harika illüzyona hoş geldiniz. Ancak bu her ne kadar duygusal ve romantik bir şey olsa da çoğu kadın bazı çok büyük hatalar yapıyor.

Olaya tamamen duygularıyla yaklaşıyor. İşte bu noktada da hatalar yapmaya başlıyor. Erkeğin seveceği varsa da sevmiyor ve kaçıyor. Yani ilişkilerde duygusal olmak aslında çok da iyi bir fikir değil.

Dikkatli adımlarla hareket etmezseniz, onu sonsuza dek kaybedersiniz. Sizin onu sevdiğiniz, onun sizi sevmediği bu nokta çok kritik bir nokta.

Sevdiğim erkek neden beni sevmiyor?

Önce bu sorudan başlayalım. Sevdiğim erkek neden beni sevmiyor? Bunun, belki de fark etmediğiniz bazı sebepleri vardır.

Mesela onunla önce arkadaş olmayı denediniz mi? Sohbet edebileceğiniz ortak konular olduğunu fark ettiniz mi? Daha önce ilişkinin başında dikkat edilmesi gerekenler yazımda bunlardan bahsetmiştim.

Bu aşamada eğer ne konuşabileceğinizi bulamıyorsanız hoşlandığın kişiye sorulacak sorular size harika ipuçları verebilir.

İlk odaklanmanız gereken şey onu tanımaya çalışmak. Ortak noktaları bulmak. Bunu yapmadan önce atacağınız her adım size hüsran olarak geri dönecektir.

Özellikle internet çağında artık insanlara güvenmek çok daha zor. Belki onlarca kez internetten tanışıp, sonunda hayatına mal olacak buluşmalara gidenlerin haberlerini okuduk.

Bu yüzden uzunca bir süre sadece arkadaş olarak sohbet etmek önemli. Acele etmeyin. Onu tanıdıkça fikriniz de değişebilir. İlk başta heyecanla atacağınız yanlış adımlara dikkat edin.

Önce iyi birer arkadaş olun

Evlenilmeyecek erkek özellikleri yazımdaki maddeler onda var mı bir bakın. Niyetiniz evlenmek olmasa bile, kim güzel bir ilişki yaşamak istemez ki?

Önce iyi birer arkadaş olun ondan sonra sevdiğim erkek neden beni sevmiyor diye düşünün. Zaten düşünmenize gerek de kalmaz bence o aşamada anlarsınız.

Arkadaş olurken çok da kanka olmamaya dikkat edin elbette. Yani onun da bir çizgisi var. Eğer friendzone’a girerseniz oradan çıkmak da zor olur. O ince çizgiyi kaçırmayın.

Sevdiğim erkek bana nasıl aşık olur?

Daha önce erkeklerin kadınlarda hoşlanmadığı 7 şey diye bir yazı hazırlamıştım. Bunlar o kadar önemli ki. Belki de farkında olmadan yapıyorsunuzdur.

Özellikle trip atmak ve erkekten sürekli ilgi beklemek biz kadınların yaptığı en büyük hata. Ve tabii ki aynı zamanda erkeği de uzaklaştıran en önemli şeylerden biri.

Sevdiğim erkek bana nasıl aşık olur

Eğer sevdiğim erkek bana nasıl aşık olur diye düşünüyorsanız yapmanız gereken ilk şey olgun bir birey gibi davranmak.

Bunun için özgüven tabii ki çok ama çok önemli. Ayrıca kendimi nasıl sevebilirim sorusu da çok önemli. Hatta bu ikisi kilit noktalar diyebilirim.

Çünkü özgüvensiz ve kendini sevmeyen bir kadın, sürekli olarak birilerinin onu sevmesini, ona ilgi göstermesini ister. Bu da hem erkekleri hem de o kişinin etrafındaki arkadaşlarını bile iter.

Sevdiğim erkeği kendime nasıl aşık edebilirim?

Sevgiyi göstermenin yolları kişiden kişiye değişir. Bazı kişiler bunu hareketleriyle bazı kişiler sözleriyle gösterir. Erkeklerin çoğu genelde hareketleri tercih eder.

Unutmayın ki erkeklerle kadınlar arasındaki farkları ne kadar iyi bilirseniz ve kendinizi ne kadar çok severseniz, o da sizi o kadar çok sevecektir.

Erkekleri en çok etkileyen 7 özellik ve erkekler hangi kokulardan hoşlanır yazılarım bu konuda size muhteşem fikirler verecek.

Sevdiğim erkeği kendime nasıl aşık edebilirim diyenler burada anlattığım bu önemli bilgilerle, artık bunu düşünmek zorunda kalmayacak.