Evlenilecek Erkek Özellikleri

Hangi erkekle evlenilir hangi erkekle evlenilmez? Bu konuda aklınız karışıksa bu yazı tam size göre.

Aşık olmak kolay ama peki ya evlenmek? Evlenilecek erkek kriterleri nasıl olmalı? Ciddi bir ilişki düşünüyorsanız hayatınıza sokmak istediğiniz erkekte bu özelliklere bakın.

Evlenilecek erkek kriterleri

Çok cesurmuş ayaklarına yatan ve hiçbir şeyden korkmuyormuş gibi konuşan erkek yerine, korkularıyla yüzleşebilen ve onları söylemekten çekinmeyen açık sözlü erkekleri tercih edin.

Çalışıp kendi ayaklarınız üzerinde durmanızı isteyen, ekonomik olarak da kendi özgürlüğüne sahip olan kadınlardan hoşlanan erkekle evlenilir.

Kadını bir hizmetçi olarak görmeyen ve hayatın müşterek olduğunu idrak edebilmiş erkeklerle evlenilir.

Sevgiliniz 18 yaşındaysa ve hayatında gördüğü ilk kadın sizseniz evlenme teklifini kabul etmekte acele etmemelisiniz. Her açıdan tecrübeli erkek sizi daha mutlu eder.

Hayata olumlu yönlerinden bakabilen ve mizah anlayışı olan erkekle evlilik bir ömür boyu sürer.

Kilo almak ya da hasta olmak onun için sorun değilse, yani dış görünüşü her şeyin üstünde görmüyorsa o sizin için ideal bir eştir. Çünkü evlilikte bunlar olacak.

Kariyer sahibi erkekler size hayalperest erkeklerden çok daha fazlasını sunabilir. Boş laflarla boş umutlara kapılıp zaman kaybetmeyin.

Bunlar genel olarak evlenilecek erkek özellikleridir. Bu özelliklere dikkat ederseniz sizin de mutlu bir evliliğiniz olur. Bizden söylemesi :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*