Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri | Aşık Erkek Nasıl Davranır?

Hoşlanan erkek belirtileri aşık olan erkek nasıl davranır

Erkeklerin hoşlanma belirtileri neler? Aşık olan erkek nasıl davranır, nasıl konuşur, ne yapar? Karşımızdaki erkeği yanlış anlamamak için bunları bilmek önemli.

Birinden hoşlandığımız zaman tabii ki onun da bizden hoşlanmasını isteriz. Ama bazen bunu o kadar çok isteriz ki, her hareketini o yöne çekeriz. Belki de bizi “sadece arkadaş” olarak görüyordur.

Daha önce kadınlarla erkekler arasındaki 7 fark diye bir yazı hazırlamıştım, aradaki fark bazen gerçekten çok olabiliyor. Erkekleri iyi anlarsak, biz de kendimizi daha az üzeriz bence.

Mesela erkekler hangi kokulardan hoşlanır? Ya da erkekleri en çok etkileyen 7 özellik ve bununla birlikte tabii ki erkeklerin kadınlarda hoşlanmadığı özellikler hakkında bilgimiz olması birer artıdır.

Erkelerin hoşlanma belirtileri

Hoşlandığım erkeği kendime nasıl aşık edebilirim diye düşünmeden önce onu biraz tanıyıp, bir ilişki için uygun olup olmadığına bakmak gerekir. Çünkü bazen tipini çok beğeniriz ama belki de karakteri iyi değildir.

Kadınlar, erkekler gibi çoğunlukla tipe bakmaz. Daha farklı özellikler arar. İşte bu yüzden hoşlandığın kişiye sorulacak soruları mutlaka sormalısınız.

Şimdi diyelim bu aşamaları geçtik ve onunla görüşüyoruz. Peki şimdi onun hislerini nasıl anlayacağız? Erkeklerin hoşlanma belirtileri neler?

  • Senin hakkındaki detayları hatırlar
  • Gözlerine bakar
  • Sohbete katılmaya çalışır
  • Romantik hayatın hakkında bilgi almaya çalışır
  • Ara sıra dokunur
  • Alfa beden dilini kullanır
  • Kıskançlık yapabilir
  • Yanındayken mutludur
  • Sıkça görüşmek ister

Bir erkeğin senden hoşlandığını nasıl anlarsın? Özellikle beden dili çok önemlidir. Sana dönük şekilde oturur. Senin yaptığın hareketlerin benzerini yapar. Erkeksi bir beden dili kullanır. Yani kendini alfa göstermek ister.

Aşık erkek nasıl davranır?

Acaba beni arkadaş olarak mı seviyor yoksa benden hoşlanıyor mu?” Akılları kemiren sorulardan biri çoğunlukla bu oluyor. Çünkü arada ince çizgiler var. Ve bu yüzden bunu anlamak biraz zor olabiliyor.

benden hoşlanıyor mu

Mesela aşık erkek nasıl davranır? Yardım etmeye çalışır, espiriler yapar, bana ayak uydurmak için daha yavaş yürür yani düşünceli davranır. Ama bunları arkadaşım da yapar diye düşünebilirim.

İşe bu noktada yukarıda saydığım erkeklerin hoşlanma belirtileri listesinde yer alan “dokunmaya çalışır” maddesi biraz daha önem kazanıyor. Bununla birlikte “gözlerine bakar” ve “kıskançlık yapabilir“.

Eğer arkadaşlarına söylemişse veya onlar anlamışsa, onunla sizi yalnız bırakmaya çalışırlar. Mesela görüşmeye gelirken mutlaka parfüm sıkar, giyimine tıraşına özen gösterir. Başbaşa vakit geçirmek ister.

Yani hoşlanan erkek beden dili ile bunu mutlaka gösterir. Eğer “benden hoşlanıyor mu anlayamıyorum” diyorsanız bu anlattıklarımı gözlemleyin. Artık kolayca anlayabilirsiniz!

Visited 4 times, 1 visit(s) today

1 yorum

Bir yanıt yazın