Erkeğe Ne Hediye Alınabilir? Erkeklere Hediyelik Önerileri

Erkeğe ne hediye alınabilir

Erkeklere ne hediye alınır? Hem hoşuna gidecek hem ucuz hediyelik önerileri. Sizi erkeğe ne hediye alınabilir diye düşünmekten kurtaracak fikirler.

Yılbaşı veya doğum günü ya da sevgililer günü için aklınıza bir türlü hediye fikri gelmiyor olabilir. Bunun insanı nasıl kıvrandırdığını iyi bilirim 🙂

Bu kişi erkek kardeşiniz, babanız, eşiniz, sevgiliniz ya da hoşlandığınız kişi olabilir. Tabii ki kişiden kişiye göre de alacağınız hediye değişiklik göstermeli.

Yani hoşlandığınız kişiye veya sevgilinize daha ucuz, fiyatı uygun bir şey vermekte fayda var. Ha tabii ki içinizden geliyorsa ve sonra ayrılırsanız pişman olmayacaksanız daha pahalı hediyeler de seçebilirsiniz. Tamamen size kalmış.

Bu noktada eğer bu kişi sevgiliniz ya da hoşlandığınız biriyse evlenilmeyecek erkek özellikleri yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Erkeğe ne hediye alınabilir?

Klasik olarak çoğu insanın aklına hemen parfüm geliyor ama bu baba veya kardeş için uygunken sevgili için pek uygun değil. Örnekler için aşağıya koyacağım videoyu izlemenizi öneririm.

Erkekler ne hediye ister diye düşündüğümüzde aslında bunun cevabı basittir. O kişinin yaşam tarzı ve hobileri neler? Buna odaklanmakta fayda var. Tutkusu veya alışkanlıkları neler?

Sporla mu yapıyor? Hangi sporu? Ya ona uygun bir şey alabilirsiniz ya da bir kıyafet veya eşya. Mesela matara, kablosuz kulaklık, veya daha ucuz hatta bedava seçenek için, yürüyüş yaparken dinleyebileceği, ona özel olarak hazırlayacağınız bir müzik listesi.

Videoda söylendiği gibi eğer oyun oynamayı seviyorsa ona bununla ilgili bir şey almamanızda fayda var. Ki bu hatayı ben de yapmıştım ve gerçekten sonuç iyi olmuyor.

Erkekler kadınlardan ne bekler?

Erkeklere hediyelik önerileri

Daha önce de dediğim gibi bütçenize göre erkeklere alınabilecek hediyeler listesi de elbette değişiyor. Bence saat, her ne kadar artık cep telefonlarımızdan kolayca ulaşabileceğimiz bir şey olsa da hiçbir zaman modası geçmeyen harika bir aksesuar.

Hem kadın için hem erkek için. Ayrıca kahve içmeyi seviyorsa ona bir kahve makinesi ya da espresso makinesi de alabilirsiniz. Ve tabii ki erkeklere hediyelik önerileri arasında tıraş makinesi de olmazsa olmazlardan.

Erkeklere ne hediye alınır hediyelik önerileri

Hobilerden bahsetmiştim ya mesela yemek yapmayı seven biriyse ona mutfakta kullanabileceği bir eşya da alabilirsiniz. Bıçak seti veya kesme tahtası seti ya da fotoğrafla ilgileniyorsa bir fotoğraf makinesi de alabilirsiniz.

Erkeklere ne hediye alınır dediğinizde waffle makinesi, taşınabilir wi-fi hoparlör, anahtarlık, kulaklık, satranç takımı, ayna ya da ilgilendiği konuda çıkan bir dergiye aylık abonelik de alabilirsiniz.

Seni seviyorum demenin göstergesi

Hediyeler gerçekten de seni seviyorum demenin göstergesi. Bu herkes için geçerli. Hem almak hem vermek çok güzel bir his.

Sadece özel günlerde değil normal ve herhangi bir zamanda da bunu yapmak gerek bence ama özel günler iyi ki varlar. Çünkü bazı insanlar bu günler dışında bir şey alma ya da verme alışkanlığına sahip olmayabiliyor.

Bence hayatta sevgini göstermek ve sevildiğini bilmek kadar güzel bir şey yok. Değer verildiğinin farkında olmak, kendini yalnız hissetmemenin en güzel yolu.

Tabii ki birini üzüp, kalbini kırıp sonra ona bir şeyler almaktan bahsetmiyorum. Daha önce erkeklerin kadınlarda hoşlanmadığı şeyler diye bir yazı yazmıştım, buna da dikkat etmek gerek.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın