Aşk ile Tutku Arasındaki Farklar

aşk ve tutku arasındaki fark

Aşk ile tutku arasındaki farklar neler? Tutkulu aşk ne demek? Bana karşı ne hissediyor? Bir erkeğin, size gerçekten aşık mı yoksa sadece tutku mu hissettiğini anlamanın yolları var.

Aşk ve tutku

İç içe geçmiş ve birbirini tamamlayan iki duygudur. Bir ilişkide tutku yoksa, iki dosttan farkınız da yoktur. Tutku; ilişkiyi geliştiren en önemli faktördür.

Erkekler savaşları tutkuyla kazanır ama yuvalarını aşkla sevgiyle kurarlar. Tutku; bir ilişkinin en başındayken bile onun sürekli gözünüzün önüne gelmesi ve onunla fiziksel olarak yakınlaştığınızı hayal etmenizle başlar.

tutku nedir

Bir erkek size karşı tutkuyla bağlıysa veya sizi seviyorsa; sizi yüzünüzde sıfır makyaj, saçlarınız tepeden toplu ve tuvaleti temizlerken bile görse, ne kadar güzel ve çekici olduğunuzu düşünür.

Bir erkek sizinle sadece cinsellik için beraberse ve bunun dışında sizinle vakit geçirmekten kaçınıyorsa, size sadece aşıktır.

Sevdiğim erkek neden beni sevmiyor?

Aşk ile tutku arasındaki farklar | Tutkulu aşk nedir?

Sizi günlerce aramıyorsa, size günaydın mesajları veya genel anlamda mesajlar yazmıyorsa ve arayıp yazdığında çoğunlukla duygusal şeyler dışında fiziksel şeylerden bahsediyorsa, ortada sadece aşk vardır. Aşk ile tutku arasındaki farklar listesinde bu önemli bir yerdedir.

Bir ilişkide erkeğin aşkı özellikle, kızın erkeğin ailesi tarafından beğenilme endişesi ve hayatının o kız olmadan ne kadar boş olacağını düşünmesiyle kanıtlanabilir.

Aşık olmakla sevmek arasındaki fark nedir?

Tutkulu aşk nedir? Hem aşkın ağır bastığı hem tutkunun ağır bastığı, belki dillere destan olabilecek, masallarda okuduğumuz Leyla ile Mecnun veya Ferhat ile Şirin aşkı.

Aşk mı tutku mu? Arasındaki fark ne?

Erkek, köpeğini dolaştırmaya bile çıktığında sizin de yanınızda olmanızı istiyorsa, sizi her saniye özlüyorsa ve yokluğunuzu derin şekilde hissediyorsa size aşıktır ve o aşk sevgiye dönüşüyordur.

Onunla beraber olduktan sonra, sizinle kahvaltı etmiyor, konuşmuyor ve bir an önce gitmenin yollarını arıyor ya da bahane uyduruyorsa, o ilişki sevgi içermiyordur.

Anlattıklarınızı hayran bakışlarla dinliyorsa, beraberken saatler dakika gibi hızla geçiyorsa size aşıktır ve o aşk sevgiye dönüşebilir.

Visited 12 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın