Tammy – Baş Belası Filmi

baş belası tammy filmi

Baş Belası – Tammy filmi hakkındaki yorumlarımı bu sayfadan okuyabilirsiniz. Filmde kimler oynuyor? Filmin konusu ne?

Öncelikle şunu söylemem gerekiyor, filmin kadrosu muhteşem! Melissa McCarthy zaten baş rolde, dünyanın en tatlı kadınlarından birisi. Benim Komşum Bir Melek filminde de muhteşemdir. Çok sempatik bir tipi var ve bu sempatiklik, sert karakterler seçse bile çok sıcak bir oyunculuk sergilemesine sebep oluyor.

Gelelim Susan Sarandon‘a. Bu kadının çok doğal, sakin, samimi bir oyunculuk tarzı var. Gözleriyle oynuyor resmen. Kendisi bu filmde Melissa McCarthy‘nin anneannesi rolünde. Alkolik ve yaşını hiç umursamayan deli dolu bir kadını canlandırıyor.

tammy sinema filmi

Bu çılgın anneannenin bir de lezbiyen bir kız kardeşi var. O karakteri de Kathy Bates canlandırıyor. İki kardeş de hayatları boyunca zorluklar yaşamışlar ama şimdi artık hayatlarından mutlular.

Filmin sürpriz isimlerinden biri Gary Cole. Kendisi çılgın anneannenin sevgilisi oluyor. Filmde az rolü var fakat iz bırakıyor.

Baş Belası Tammy – Romantik Komedi Filmler Listesinde

Tammy – Baş Belası sizi kahkahalara boğacak bir popcorn filmi değil ama izlerken yüzünüzde tatlı bir gülümseme oluşuyor. Ve film bittikten sonra da geçmiyor bu gülümseme. Çok hoşunuza gidecek bir film. Güzel bir yol hikayesi de denebilir.

baş belası tammy filmi susan sarandon

Tammy, kendisini aldatan kocasını ve evini terk ederken anneannesi de ona katılmak istiyor. Ve hikaye bu noktadan sonra sizi içine alıyor. Çok farklı bir hayat sunulmasına rağmen, kendinizi filmin içinde buluyorsunuz. Çünkü duygular çok tanıdık geliyor.

I Care A Lot filmi gibi içinde yaşlı bir karakter barındırıyor ama o filme on basar elbette.

İzlemenizi mutlaka tavsiye ederim. Tammy, son zamanlarda yapılmış başarılı filmlerden biri. Romantik komedi filmlerini seviyorsanız kaçırmayın!

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın