Life In Omega 3 6 9 Balık Yağı Tablet Kapsül

Life in omega 3 6 9 balık yağı tablet kapsül

Gratis indirimlerinde Life In markasının uygun fiyatını fark etmişsinizdir. Life in omega 3 6 9 balık yağı tablet kapsül aldım ve kullananlar arasına girdim.

Günlük vitamin takviyesi almam gerekiyor o yüzden hem içeriği temiz ve zararsız hem de fiyatı uygun bir şeyler arıyorum genelde.

Yaklaşık 1 aydır Life In omega 3 kullanıyorum. Bir yerde köpük bardak deneyi diye bir şeyden bahsedilmiş. Ne olduğunu nasıl yapıldığını bilmiyorum fakat kişinin şikayeti şu yönde : ‘köpük bardağı deldi’ diyor. Başka biri de zaten delmesi lazım diyor. İnsanın kafası karışıyor.

Life in neden kafa karıştırıyor? Çünkü ürünü aldığınız zaman kutusu yok. Yani cam şişe, korumalı bir folyoya sarılıp gönderiliyor. Ve bu takviye hakkında internetten de doyurucu bilgiye ulaşamıyorsunuz. Ben şimdi size şişenin üzerine yazan her şeyi buraya yazacağım.

Life in omega 3 6 9 balık yağı tablet kapsül içeriği

Life in omega 3 6 9 balık yağı tablet kapsül içeriği

Kutunun ön kısmında Life In omega 3+6+9 yazıyor altında ‘keten tohumu yağı içeren yumuşak kapsül takviye edici gıda’ ve 60 yumuşak kapsül diyor.

Şişeyi çevirdiğimde life in omega 3 6 9 içeriği tablo olarak karşıma çıkıyor.

  • Keten tohumu yağı (800.00)
  • Omega 3/Alfa linolenik asit (300mg)
  • Omega 6/Alfa linolenik asit (110 mg)
  • Omega 9/Alfa linolenik asit (133 mg)
  • Esmer pirinç yağı (92.00)
  • Primroz yağı (20.00)
  • Biberiye yağı (1,00)

Menşei : İngiltere, ithalatçı firma : Gratis.

Şişeyi biraz daha çevirince şu yazılar var.

Omega 3,6,9 keten tohum yağı içeren yumuşak kapsül takviye edici gıda. İçindekiler : Keten tohum yağı, esmer pirinç yağı, susam yağı, primroz yağı, ayçiçek yağı, soya lesitini, biberiye yağı. Kapsül : Jelatin (sığır kaynaklı). Nem verici : gliserol. Renklendiriciler : klorofilinlerin bakır kompleksleri, titanyum dioksit ve demir oksit.

life in omega 3+6+9 balık yağı tablet kapsül içeriği

Keten tohumu yağı, esmer pirinç yağı, susam yağı, primroz yağı ve ayçiçek yağı soğuk sıkım (pres) yöntemiyle elde edilmiştir. Biberiye yağı hidrodistilasyon yöntemiyle elde edilmiştir.

Life in omega 3+6+9 tavsiye edilen günlük alım dozu : 11 yaş ve üstü yetişkinlerde günde 1 kapsül yemekle birlikte alınması tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.

Ve İLAÇ DEĞİLDİR diye büyük harfle eklemişler.

Balık yağı kapsülü

Evet işte Life In omega 3+6+9 tablet kapsül içeriğinde bunlar yazıyor. İçinde prospektüs falan yok, kutusu da yok.

Ben yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Daha önce Solgar balık yağı kullanıyordum ama Gratis’te indirimi görünce neredeyse çeyreği fiyata geldiği için Life In alıp denemek istedim. Her hangi bir yan etkisini görmedim.

gratis Life In Omega 3 6 9 Balık Yağı Tablet Kapsül

Life in omega 3 yorumlar açısından pek doyurucu değildi. O açıdan bu yazıyı yazmak istedim.

Elbette supplement yani takviye edici gıdalarda Solgar’dan şaşmamak gerek. Çünkü içerikleri çok temiz ve onaylı ama son zamanlarda herkesin ekonomik durumu çöküşe geçtiği için, herkesin değil pardon dürüstçe çalışanların diyeyim, daha uygun fiyatlı balık yağı almak istedim.

Gratis için İngiltere’de üretilen bir marka ve içerik. Life In markasının her ürünü çok ucuz. Ben kadınlar için multivitamin de aldım. Onu da kullanmaya başlayınca detaylarını yazarım. Bu balık yağını kullanıp kullanmamak da sizin tercihiniz elbette.

Visited 56 times, 1 visit(s) today

1 yorum

Bir yanıt yazın