Muhalif Başkan

muhalif başkan sinema filmi

Filmin baş rolünde usta oyuncu, muhteşem insan, mükemmel sanatçı Ferhan Şensoy yer alıyor. Ferhan Şensoy, Zafer adında başarısız bir başkanı canlandırıyor. İsmi Zafer ama kendisi işinde hiç de zaferlere imza atmıyor. Zaten bu tezatı düşünerek bu ismi koymuşlar.

Fakat Zafer, hayatta kazanılabilecek en büyük zaferi kazanmış durumda. Dünyanın en dürüst, en temiz insanı. Bu yüzden eski başkanın tüm kirli oyunlarına maruz kalıyor.

Gelelim Muhalif Başkan filmiyle ilgili yorumlara…

muhalif başkan filmi

Muhalif Başkan‘daki tüm oyuncular çok iyi. Yusuf Atala, Dost Elver, Ali Yaylı, Türkan Kılıç gibi çok başarılı isimler yer alıyor bu filmde. Fakat filmin senaryosu biraz kötü. Yani Ferhan Şensoy’u izlemek her zaman çok büyük bir zevk ve diğer oyuncular da filme renk katmış fakat senaryo kötü olunca, izleyici bir şekilde tatmin olamıyor.

Senaryonun çok zorlama yanları var. İzlemeyenler için açık açık yazmak istemiyorum fakat bir değiş tokuş sahnesi var filmde, harika giden film işte o noktada bozuyor kendini.

Muhalif Başkan filmi nasıl?

Muhalif Başkan filmini yine de izlemenizi tavsiye ederim. Eğlenceli bir film olmuş. Sinemada asla gişe yapmayacak ve izlenmesi gereken filmlerden. Ferhan Şensoy’un Zafer karakteri gibi başkanlarımız olsa bence harika bir ülkede yaşıyor olurduk.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın