Hairens HRS-320 Saç Maşası Yorumum

hairens 320 maşa

Hairens hrs 320 kullanan var mı aranızda? Şikayet var diye görüyorum kullananlardan ama belki de ilk kullanımı zor olduğu için olabilir.

Saçlarım uzun yani omuzlarımın altında ve bugüne kadar pek çok maşa denedim. İnce saç maşası, kalın saç maşası, fırçalı saç şekillendiricilerden vs. Yok! Benim saçlarım bir türlü şekil almıyor.

Kabarık saçlar için doğal çözüm

Sebebi ise ince telli olması, yıpranmış olması, elektriklenmesi, soluk olması. Bu yüzden de bir türlü istediğim şekli veremiyordum ve saç maşaları bir şekilde bana hitap edemiyordu.

Hairens HRS-320 Saç Maşası

Geçen hafta, yorumlarını okuduğum ve istisnasız herkesin memnun kaldığını gördüğüm Hairens HRS-320 Saç Maşasını aldım. Ekstra bir ucu, aparatı falan yok. Kutudan direkt tek parça halinde çıkıyor. Prize takıyorsunuz. Ucundaki koruyucuyu çıkartıyorsunuz. Maşanın düğmesine basıyorsunuz.

Yanlış hatırlamıyorsam 250 dereceye kadar ısınabiliyor maşa. Isısını kendiniz seçiyorsunuz. Ve saçın sarılacağı yönü de kendiniz seçebiliyorsunuz. Bazı bölümleri içe doğru maşalamak veya bazı kısımları dışa doğru maşalamak isteyebilirsiniz. Bu açıdan kullanışlı. Çok doğal su dalgası yapan saç maşası.

hairens saç maşası

Hairens 320 otomatik saç maşasını kullana kullana çözebilirsiniz. Elinizin alışması önemli. Fakat benimki gibi ince telli saçlar için veya elektriklenen saçlar için maşa kullanmayı eziyet olmaktan çıkartıyor.

Banyodan çıktıktan sonra saçımı tarıyorum sonra tarayarak kurutuyorum. Hafif düzleşmiş olan saçıma biraz bakım yağı sürüyorum. Ki saçın elektriklenmemesi için şimdiye kadar kullandığım en iyi yöntem bu, sonrasında da Hairens 320”yi saçıma tutmaya başlıyorum. Evet saçınıza tutmanız yeterli oluyor. Çünkü saçı kendisi doluyor zaten üstündeki fırça gibi aletle. Çok güzel bukleler yapıyor.

hairens 320 maşa

İsterseniz bukleleri tamamen açabilirsiniz elinizle veya o şekilde bırakabilirsiniz. Nasıl kullanmayı seviyorsanız. Bu tür aletlerde her zaman elinizi yüzünüzü yakma riski oluyor, ki ben de ilk seferde yine elimi yaktım. Ama acemiliğime geldi. El alışınca bu riskler ortadan kaybolur herhalde.

Hairens 320 nasıl kullanılır?

Saç maşasını şekilde görüldüğü gibi yukarı doğru tutup saçı sarın. Yoksa diğer türlü hem saç karışıyor hem de saç dolanabiliyor ve canınız acıyor. Yani her zaman cihazın sapı aşağıya doğru gelecek şekilde tutup yapın.

Hairens HRS-320 saç maşası hakkındaki yorumum

Ben aleti 249 liraya taksitle aldım. Bence diğer maşalardan daha iyi gibi. Hem tarıyor, hem dolanmış saçı bile sarabiliyor hem de kullanımı diğer maşalara nazaran daha kolay. Tekrar tekrar yapıp denemek için sabırsızlanıyorum. Çok kısa sürede saçınız kuaförden çıkmış gibi oluyor. Tavsiye ederim.

Visited 66 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın