Benim Komşum Bir Melek

st vincent benim komşum bir melek filmi

2014 yılında ABD’ çekilmiştir. Senarist – yönetmen Theodore Melfi’dir. Yapımcısı Peter Chernin ve Fred Roos’dur. Ayrıca En İyi Komedi Filmi ve komedi dalında En İyi Erkek Oyuncu 72. Altın Küre Ödülleri’nde adaylıkları bulunur. Melfi’nin ilk uzun metraj filmidir.

Benim Komşum Bir Melek filminin konusu Melfi’nin, evlat edindiği 11 yaşındaki yeğeni tarafından taçlandırılma sürecinde yaşadıklarından esinlenilerek oluşturulmuştur.

benim komşum bir melek filmi

Hayata uyum sağlamak gibi bir derdi olmayan ihtiyar bir adamla küçük bir çocuğu buluşturan ve izleyiciden tam not alan bir film.

Benim komşum bir melek filmi yorum

Hem eğlenceli, hem de eğlenceli olduğu kadar dokunaklı ‘’Benim Komşum Bir Melek’’. Orijinal adı St. Vincent. Hikayesi ve klişelerine rağmen sıkılmadan izleyebilirsiniz. Oyunculukları ve karakteriyle de ilgiye değer bir film.

benim komşum bir melek filmi yorum

Bill Murray ile Jaeden Lieberher dışında, Melissa McCarthy, Naomi Walts, Chris O’Dowd gibi isimler yer alıyor Benim Komşum Bir Melek filminde.

Bill Murray filmlerini seviyorsanız izlemenizi tavsiye ederim. Ben Melissa McCarthy’i çok beğeniyorum ve onun filmlerini de çok seviyorum. Özellikle Tammy harika bir filmdi.

Filmin afişinde ‘Böyle komşular olduktan sonra kimin aileye ihtiyacı var ki’ diyor ve bir de ‘Bazı insanlar yaşlandıkça daha iyi olurlar, Vincent bunlardan biri değil’ diye de bir sloganları var.

st vincent benim komşum bir melek sinema filmi komedi filmleri tavsiye

Benim komşum bir melek filmi yorumum gayet olumlu. Hem biraz romantik hem de biraz komedi filmleri seviyorsanız, ikisinin ortasında bir film. İzledikten sonra içinizde güzel bir his kalıyor.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın