Düğün Dernek

düğün dernek sinema filmi

2013 yılında Selçuk Aydemir yönetmenliğinde çekilmiş bir Ahmet Kural, Murat Cemcir filmidir. Düğün Dernek filminin yapımcısı Necati Akpınar’dır. 2015 yılında Düğün Dernek : Düğün çıkmıştır. Her iki film de vasat derecede espriler içeren ve fakat Murat Cemcir şakalarını sevenlere hitap etmektedir.

İşler Güçler dizisinden tanıdığımız ekibin, Çalgı Çengi‘den sonraki ikinci sinema filmi Düğün Dernek. Dizi ekibine ek olarak Rasim Öztekin ve Devrim Yakut da var. Bu filmde gözler Sadi Celil Cengiz‘i arıyor ama aynı dönemde çekilen Behzat Ç. filminde oynadığı için kendisi bu filmde yer almıyor.

Düğün Dernek sinema filmi hakkında yorumlar

Filmle ilgili verebileceğim tek tavsiye, eğer ki bu ekibi seviyorsanız, eğer ki Leyla ile Mecnun, İşler Güçler gibi dizileri takip etmiş, gülmüşseniz, izlemenizi tavsiye ederim. Düğün Dernek sinema filmi hakkında yorumlara baktığımızda bu oyuncuların kitlesi filmin hem birincisini hem de ikincisini beğenmiş durumda.

ahmet kural murat cemcir filmleri

Gerçekten de güzel esprilerle dolu, senaryosu sağlam, karakterlerin her biri ayrı ayrı komik olan çok güzel bir film olmuş Düğün Dernek.

Bazı yerlere o kadar çok güleceksiniz ki, bir kaç espriyi kaçırabilirsiniz benden söylemesi. Ahmet Kural  ”Tüpçü Fikret” rolüyle filmin dinamosu ve en komik karakteri gibi gözükse de Rasim Öztekin ve onun karısını oynayan Devrim Yakut da muhteşem oynamışlar. Düğün Dernek filmini izlerken hoş vakit geçireceğinizden eminim.

ahmet kural tüpçü fikret

Not: Filmin sürprizi Sırrı Süreyya Önder olmuş. Ve oyunculuk açısından beklenenin üstünde bir performans gösteriyor bu filmde.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın