Evinizde Müthiş Kolaylık Sağlayacak 10 İlginç Eşya

dijital kumara hayatı kolaylaştıran eşyalar

Rahatınıza rahatlık katacak bu 10 ilginç eşya ile evinizde aradığınız konfora sahip olabilirsiniz. Birbirinden ilginç bu eşyalar, insana ”daha önce neredeydiniz” veya ”tam da ihtiyacım olan şey bu!” dedirtecek türden.

Çift taraflı diş macunu veya masa lambası, dijital kumbara, karanlıkta uyumayı sevenler için özel karanlık perde, mini ütü, çok mini şarj aleti belki de tam aradığınız şeydir. Gece lambası yerine kullanabileceğiniz ışıklı toplar, aydınlatmalı duş başlığı ya da soğuk havada kendiliğinden ısınan bir yatak. Bir de bonus olarak, bence her eve lazım olan çok fonksiyonlu yatak da var.

Birbirinden ilginç ev eşyaları

led ışıklı duş başlığı
mini şarj aleti
tam karanlık perde

Karanlıkta uyumayı sevenler için, tam karanlık sağlayan perde harika bir çözüm. Artık çoğu yerde satılıyor da.

çift taraflı gece lambası

Çift taraflı gece lambasının istediğiniz tarafını yakabiliyorsunuz. Dijital kumbaraya attığınız her para otomatik olarak sayılıyor.

dijital kumbara
seyahat için mini ütü

Hayatı Kolaylaştıran Eşyalar!

çok fonksiyonlu yatak
ledli renkli ışık topları

Evinizde kolaylık sağlayacak eşyalar

çift taraflı diş macunu

Artık ‘diş macununun dibinde kaldı’ problemi yaşamanıza gerek yok. Diş macununu ister dibinden sıkın ister başından. Isıtmalı akıllı yatak siz yatağa girmeden önce, yatağı sizin için sıcacık yapıyor.

ısınan sıcak akıllı yatak

Siz en çok hangisini beğendiniz? Aslında hepsi birbirinden kullanışlı, evdeki hayatı kolaylaştıran ve ilginç eşyalar ama ben çok fonksiyonlu yatak ve dijital kumbarayı beğendim.

Visited 2 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın