Yiyeceklerle Yapılmış Ayakkabı Tasarımları

ilginç ayakkabı tasarımları

Ayakkabı tasarımları ne kadar ilginç olabilir ki diye düşünmeyin. Moda ve tasarım ucu sonu olmayan bir derya deniz. Yaratıcılığını kullanan tasarımcılar, ister amatör ister profesyonel olsunlar mutlaka dikkat çekiyorlar.

Bu ayakkabı tasarımları özellikle vegansanız pek hoşunuza gidebilir. Çünkü çoğunlukla sebzelerden ve türlü türlü yiyeceklerden yapılmış bu ayakkabı tasarımlarının hepsi birbirinden ilginç.

Vegan ayakkabıları

vegan ayakkabı
gazete ayakkabı
hediye paketi ayakkabı
kaktüs ayakkabı
salatalık ayakkabı
marul ayakkabı

Bu ayakkabılardan en çok hangisini beğendiniz? Sizce en ilginç ayakkabı tasarımı hangisi? Ben hediye paketli ayakkabıyı çok beğendim. Salatalıklı ayakkabı da çok tatlı duruyor ne dersiniz? Şimdi ikinci set ayakkabı tasarımlarına devam edelim.

snickers ayakkabı
otlu terlik
sushi terlik
fesleğen turp ayakkabı

Fesleğenli turplu ayakkabı bile yapmışlar pes doğrusu! Peki Snickers çikolatalı ayakkabıya ne dersiniz? Küçükken kül kedisi’ni okuyan her hanımı etkilemiştir bence bu ayakkabı. Sadece ayakkabılar değil, terlikler de çok güzel öyle değil mi? Suşili terlik muhteşem.

yıldızlı ayakkabı
renkli kağıt ayakkabı
çiçekli sandalet
dövmeli ayakkabı
şekerli ayakkabı

Bant şekerli bu ayakkabı çok tatlı. Çiçekli sandalete ne demeli? Müthiş bir yaratıcılık! Hele şu yıldızlı ayakkabıyı görünce ‘ben de istiyorum’ dedim. Dövmeli ayakkabı ve çiçekli sandalet tasarımı ne kadar yaratıcı.

sinema ayakkabı
simli ayakkabı
jambon ayakkabı

Suşiden oluyor da neden jambondan ayakkabı olmasın.Bu üçüne de bayıldım. Simli olan da çok güzel ve tabii sinema severler için de bir ayakkabı yapmışlar.

telli ayakkabı
kadife ayakkabı
yaprak desenli ayakkabı
kıymalı ayakkabı tasarımı

Siyah telli ayakkabı bence giyilir. Tam yazlık! Kadife ayakkabı da çok hoş. Kıymalı ayakkabı veganlara göre değil ama yaprak desenli ayakkabı bence çok tatlı duruyor.

vegan ayakkabılar

Birbirinden ilginç ayakkabı tasarımları

güllü ayakkabı
meyveli sebzeli ayakkabı
havuç topuk ayakkabı
sandeviç ayakkabı

Veganlar için salatalık ve havuç topuk ayakkabılar da var. Güllü ayakkabı da çok hoş. Ve son olarak sandviç ayakkabıyı insanın ısırası geliyor. Siz en çok hangi ayakkabı tasarımını beğendiniz?

Visited 2 times, 1 visit(s) today