Instagramdan Yürümek

instagramdan yürümek

Yürümek için en uygun sosyal mecralardan biri de Instagram elbette. Instagramdan hoşlandığım kişiye nasıl yürürüm diye merak edenler için müthiş teknikler.

Instagram’dan yürüdüğünüz kişiyle buluşmak mı istiyorsunuz? Onu tanımak mı istiyorsunuz? Yoksa onunla sanal bir ilişki mi başlatmak istiyorsunuz? Hepsini yapabilirsiniz zor değil.

Buradaki yürüme teknikleriyle instagramdan sevgili olmak gayet kolay 🙂

Instagramda onun yorumunu gördün beğendin diyelim ki veya internette herhangi bir yerden geldin instagram hesabını buldun ya da yüzyüze tanıştın Instagram hesabını aldın şimdi ne yapacaksın?

Tüm bu soruların cevabı için videoyu izle.

Elbette ilişkinin başında dikkat edilmesi gerekenler size çok önemli ipuçları verecektir.

Instagramdan yürümek ve sevgili bulmak zor değil

instadan yürümek

Artık herkes birbiriyle Instagram’dan tanışıyor fakat atılan ilk mesaj, story’e verilen cevap, yazılan yorum gibi detaylar çok önemli. İşin püf noktası buralarda. Doğru teknikle instagramdan ne aşklar ne ilişkiler doğuyor.

Hatta ünlüler bile artık Instagram’dan birileriyle tanışıp sevgili oluyor. İlginç değil mi? O yüzden kendinize güvenin ve Instagramdan yürümek konusunda yapabileceğiniz şeyleri mutlaka deneyin.

Sevgiyi göstermenin yolları düşündüğünüzden çok daha fazla. “Seviyorsan git konuş” diye boşa dememişler. Cesaretini topla ve yürümeye başla. İmkansız diye düşünme.

Ha bu arada instagramdan sevgili bulmak istiyosan elbette mutlaka kilitsiz bir hesabın olmak zorunda ve o hesabın içinde sana ait fotoğraflar yer almalı. Aksi imkansız onu söleyeyim. Hele bir kadına yürümek istiyorsan tamamen imkansız olur.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın