Pahalı Olmayan 5 Kozmetik Markası

Kozmetik hepimizin yakından ilgilendiği bir sektör fakat pahalı ürünler gerçekten el yakıyor. Ucuz ürünlerin de kalitesi tartışılır. Peki hem ekonomik olan yani pahalı olmayan hem de kalitesi iyi olan kozmetik markaları yok mu?

Bir kozmetik ürününü tercih etmek için aslında çok kriter var. Pahalı olmaması, hayvanlar üzerinde deney yapılmıyor olması, ihtiyacımızı tam olarak karşılayabilecek olması, kalıcı olmasıve alerji yapmaması. Bu maddelere dahası da eklenebilir. Biz şimdi ekonomik olan kozmetik ürünlerine bakalım.

Herkesin alabileceği ekonomik kozmetik markalar

1. Farları, highlighterları ve rujlerı her kadının makyaj çantası olması gereken NYX.

2. Maybelline benim çoğunlukla tercih ettiğim bir marka. Yelpazesine sürekli yeni makyaj malzemeleri eklemesi ve pahalı olmaması en büyük etken.

3. Wet n Wild henüz yeni keşfettiğim bir marka denebilir. Bir Gratis alışverişimde 10 liraya bulduğum muhteşem rujları sayesinde tanıştık.

4. Milani markasının sadece likit rujunu denedim. Diğer ürünlerinin de güzel olduğunu duydum. Pahalı ürünlere iyi bir alternatif.

5. Bir de NYC yani New York Color ekleyelim bu listeye. Mozaik allık ve kontür paletini kullandım.

Bu kozmetik markaları hem kaliteli hem de cebinizi yakmayacak markalar. Pahalı markalara alternatif olarak kullanılabilir hatta bazılarının bazı makyaj ürünleri, pahalı olanlara göre daha bile güzel denebilir. Denemenizi tavsiye ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*