• 21 Eylül 2021 08:42
erkeklerin hoşlanmadığı şeyler

Çoğu kadın farkında değil ama erkeklerin kadınlarda hiç hoşlanmadığı bazı şeyler var. Hatta hoşlanmamak bir yana itici bile buluyorlar. Peki nedir bu erkeklerin kadınlarda sevmediği hoşlanmadığı itici bulduğu şeyler?

Erkeklerin Kadınlarda Hoşlanmadığı Şeyler

Biz her ne kadar rimel sürmeyi sevsek de, kötü sürülmüş bir rimel ve birbirine yapışmış kirpikleri erkekler hiç sevmiyor. Bu görüntü onlara itici geliyor ve korkuyorlar.

rimel

Hangi kadın yumuşacık elleri olsun istemez ki? Bunu sağlamak için pek çok el kremi kullanır. Fakat bir erkek bir kadının elini tuttuğunda yumuşak bir el yerine, yağlı bir el tutmaktan hoşlanmaz. Yani el kremini de kıvamında sürmek lazım.

el kremi

Değişik göz makyajı yapmak bazen eğlencelidir. Klasik makyajdan sıkılıp, tuhaf göz makyajı denemek isteyebiliriz. Fakat bu tarz makyajlar erkeklere hiç de çekici veya eğlenceli gelmiyor.

değişik göz makyajı

Dudakları kalın göstermek için ne yapmak gerek? Elbette dudak kalemi sürmek gerek. Ama erkekler dudak kalemi sürülmüş olan dudakları da itici buluyor. Çözüm olarak, ruj rengine en yakın renkte bir dudak kalemi sürmenizi tavsiye ediyorum.

dudak kalemi

Erkeklerin Kadınlarda Hoşlanmadığı ve İtici Bulduğu 7 Şey

Dekolte bir yaşam tarzıdır, dekolte bir kadının en vazgeçilmezidir, dekolte bir kadını kadın yapan şeydir. Fakat kıvamından fazla olan dekolteden erkekler hiç ama hiç hoşlanmıyor. Abartmamak lazım.

Aldatılan kadın nasıl bir intikam almalı ne yapmalı da erkeği pişman etmeli? Ona bunu nasıl ödetmeli?

dekolteli elbise

Güzel bir parfüm, kadının imzasıdır. Fakat ağır veya birbirine karışmış veya ciltte kusan bir parfüm, erkekleri etkilemek yerine sineksavar gibi onları uzaklaştırır. Doğru parfüm kullanmalı ve parfümü kıvamında sıkmalısınız.

erkeklerin hoşlanmadığı parfümler

Beyaz ve bakımlı dişlerden hem kadınlar hem de erkekler hoşlanır. Bir kadın ne kadar güzel ve bakımlı olursa olsun, dişleri sarıysa veya çürükse veya ağız kokusu varsa o anda erkeğin gözünde bir hiçe dönüşür. Aynı şey erkek için de geçerlidir. Ağız bakımı en önemli şeylerden biri.

erkeklerin sevmediği şeyler

Evet, erkeklerin sevmediği kızlarda hoşlanmadığı şeyler bunlar. Tabii ki erkekleri itici yapan şeyler de var. Acaba bu yazıdaki hataları yapıyor musunuz? Belki de şimdiye kadar yapıyordunuz ama bu yazıyı okuduktan sonra farkına vardınız.