Seviyorum Ama Sevilmiyorum! Neden Seven Sevilmez?

Neden beni sevmiyor

Seviyorum ama sevilmiyorum diyenlerden misiniz? Neden sevenim yok? Ben her şeyi yapıyorum hatta fazlasıyla ama neden seven sevilmez?

Cevap aslında tam olarak bu cümlenin içinde saklı. Seven neden kaybeder merak ediyorsanız okumaya devam edin. Çünkü bunun çok basit bir sebebi var.

neden seven sevilmez

Birini sevdiğimizde ne yaparız? Ona anlayış gösteririz, şefkat gösteririz, onunla ilgileniriz. Onun sorununu kendi sorunumuz gibi görürüz. Bunlardan aşık olmakla sevmek arasındaki fark yazımda da bahsetmiştim.

Bunun belli bir ölçüde olması gerekiyor. Öyle olmadığı zaman kantarın ayarı kaçıyor. Sonra da ben onu çok seviyorum ama o beni sevmiyor diyoruz. Böyle olması gayet normal.

Seviyorum ama sevilmiyorum

Daha önce hiç tahteravalli kuralı diye bir şey duydunuz mu? Kadın erkek ilişkileri için de geçerli, arkadaşlık ilişkileri için de. Ve ilişkilerin temelini oluşturan çok önemli bir kural.

Seviyorum ama sevilmiyorum diyorsanız, sevdiğim kişi beni sevmiyor diyorsanız bu durumu tersine çevirmek için altın değerinde bir çözüm.

Detaylaları çok güzel bir şekilde anlatılmış lütfen izleyin.

Bunu izledikten sonra sevdiğim erkeği kendime nasıl aşık edebilirim yazımda anlattığım yöntemleri birleştirip, onun size karşı daha yoğun hisler beslemesini sağlayabilirsiniz.

Neden seven sevilmez?

Beni neden sevmiyorlar, ben çok iyi bir insanım, onlara da iyi davranıyorum, hatta fazlasıyla anlayış gösteriyorum ama kıymetim bilinmiyor diyorsunuz değil mi. İlk değilsiniz. Neden seven sevilmez?

Erkekleri etkilemek için ne yapmalıyız yazısındaki her şeyi yaptın ama yine de seni sevmiyorsa, kendini biraz geri çekme zamanın gelmiş demektir.

seviyorum ama sevilmiyorum

Bunu söylemesi kolay ama yapması zor diyebilirsin, gayet iyi biliyorum. Fakat aşk, sevgi, ilişkiler bu şekilde yürüyor ne yazık ki.

Ben de isterdim içimizden geldiği gibi davranalım, bizim ne kadar iyi ve tatlı birisi olduğumuzu anlasın ve o da bizi sevsin. Ama bu mekanizma bu şekilde çalışmıyor.

Videoda anlatılanları çok iyi bir şekilde dinler ve uygularsanız, her şeyin nasıl tersine döndüğüne şaşıracaksınız. Ben zorlandım ama yine de denedim ve işe yarıyor.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

1 yorum

Bir yanıt yazın