Pahalı Olmayan 5 Kozmetik Markası

pahalı olmayan kozmetik markaları

Kozmetik hepimizin yakından ilgilendiği bir sektör fakat pahalı ürünler gerçekten el yakıyor. Ucuz ürünlerin de kalitesi tartışılır. Peki hem ekonomik olan yani pahalı olmayan hem de kalitesi iyi olan kozmetik markaları yok mu?

Bir kozmetik ürününü tercih etmek için aslında çok kriter var. Pahalı olmaması, hayvanlar üzerinde deney yapılmıyor olması, ihtiyacımızı tam olarak karşılayabilecek olması, kalıcı olması ve alerji yapmaması. Bu maddelere dahası da eklenebilir. Biz şimdi ekonomik olan kozmetik ürünlerine bakalım.

Bütçeye uygun pahalı olmayan 5 kozmetik markası

Nyx kozmetik

Farları, highlighterları ve rujlerı her kadının makyaj çantası olması gereken NYX. Özellikle rujları harika. Daha önce fondöten yazımda da Nyx Total control drop fondötenden bahsetmiştim.

maybelline master chrome far paleti

Maybelline benim çoğunlukla tercih ettiğim bir marka. Yelpazesine sürekli yeni makyaj malzemeleri eklemesi ve pahalı olmaması en büyük etken. Özellikle rujları ve far paletleri çok güzel.

Ekonomik makyaj kozmetik markaları

Hem cebi yormasın hem cilde zarar vermesin dediğimizde aslında piyasadaki alternatifler azalıyor. Ki bence çoğu ürün bu kriterleri karşılamalı.

Ama sizin için burada ekonomik makyaj kozmetik markaları paylaşmak istedim ki, her ne kadar her şeye sürekli zam geliyor olsa da, yine de aldığınızda içiniz rahat etsin.

Wet N Wild Photo Focus Correcting Palette Concealer

Pahalı olmayan kozmetik markası denilince akla gelen bir diğer marka Wet n Wild. Bir Gratis alışverişimde 10 liraya bulduğum muhteşem rujları sayesinde tanıştık. Daha sonra da Photo Focus Correcting Palette Concealer aldım ve memnun kaldım.

Milani allık

Milani markasının sadece likit rujunu denedim. Diğer ürünlerinin de güzel olduğunu duydum. Pahalı olmayan ürünlere iyi bir örnek.

Nyc color wheel

Bir de NYC yani New York Color ekleyelim bu pahalı olmayan kozmetik markası listesine. Mozaik allık ve kontür paletini kullandım. Çok memnun kaldım.

Bu kozmetik markaları hem kaliteli hem de cebinizi yakmayacak markalar. Pahalı markalara alternatif olarak kullanılabilir hatta bazılarının bazı makyaj ürünleri, pahalı olanlara göre daha bile güzel denebilir. Denemenizi tavsiye ederim.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

1 yorum

Bir yanıt yazın