Tut Sözünü

tut sözünü sinema filmi

Tut Sözünü 2 Ocak 2015’te vizyona giren bir yerli komedi sinema filmidir. Yönetmeni Oğuz Çelik’tir. Oğuz Çelik’in ilk uzun metrajlı filmi olan Tut Sözünü baştan sona kadar alışılmadık bir yapım diyebiliriz.

Tut Sözünü filmi oyuncuları

Kemal Uçar, Giray Altınok, Zafer Algöz Tut Sözünü filmi oyuncularından. Filmde ayrıca Erkan Can, Demet Özdemir, Mehmet Özgür, Burak Serdar Şanal ve Bülent Polat da yer alıyor.

Kıvrak bir zekayla komedi olgusu farklı bir bakış açısı ile birleştirilmiş kaliteli bir film Tut Sözünü.

Tut Sözünü filminin konusu

tut sözünü sinema filmi

Tut Sözünü filminin konusu ise şöyle. Ana karakterler Bahadır ve Yalçın. Bahadır ana kuzusu, sessiz, sakin ve biraz ahmak. Yalçın ise tam tersi uyanık mı uyanık ortamlara akan biri. Bahadır ve Yalçın, iki can dostu.

Ama gün gelir de ebediyen ayrı kalmak zorunda kalırlarsa? Nasıl mı? Yalçın bir kaza geçirir ve Yalçın arafta sonsuza dek takılı kalmamak ve cehennemi boylayabilmek için verdiği ama tutmadığı çok önemli bir sözü yerine getirmelidir. Bunun içinse sadece iki gün zamanı vardır. Yardımına ise can dostu Bahadır koşacaktır.

İki dostun tekrar buluşma serüveni oldukça eğlenceli. Espriler birbirini kovalıyor, bir espriye tam gülemeden başka bir espriye geçiliyor. Türk komedi filmleri arasında izlenmesini tavsiye edeceğimiz bir film.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın