Shiseido Ultimune Serum

Shiseido Ultimune serum kullanıyorum tam ismi Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate aslında ve bu serumla ilgili yorumlarımı sizinle paylaşmak istedim. Öncelikle ilk söyleyeceğim şey elbette fiyatının pahalılığı. Fakat bu kadar pahalı bir ürünü alıp deneme riskini gösterdim. Ve ben 15 ML olanını aldım. Yani en ucuzu buydu.

Fiyat performans oranına gelirsek Shiseido Ultimune serumu ilk kullandığınız anda hemen etkisini görüyorsunuz. Yani öyle 15 gün kullanayım, bir ay iki ay kullanayım da ondan sonra yavaş yavaş cildim pürüzsüzleşsin, güzelleşsin gibi bir durum söz konusu değil.

kırışıklık giderici serum

Serumun özelliği cildi güzelleştirmek, pürüzsüz bir hale getirmek, gençleştirmek, cilt sarkıklıklarını azaltmak, kırışıklıkları azaltmak, cilde ışıltı ve tazelik vermek. Peki ürün bunları yapıyor mu? Kesinlikle yapıyor.

Shiseido Ultimune Serum nasıl kullanılır?

Biliyorsunuz benim cildim aşırı kuru. Shiseido”nun kendi sitesinde bu serumu sabah akşam kullanırsak daha etkili olacağı yazıyor fakat ürün pahalı. Bu yüzden ben sadece sabahları bir kez kullandım. Bir pompa yüzümün sağ tarafına, bir pompa yüzümün sol tarafına ve yarım pompa da alnıma. Daha sonra serumu boynuma ve gerdanıma dağıtarak yedirdim.

Ben günlük cilt bakımı rutinimi de zaten bu şekilde yapıyorum yıllardır yani sadece sabahları. Belki de cildim bu yüzden kuru ama biliyorsunuz cilt de bir organ ve tüm makyaj ve bakım malzemeleri de sonuçta kimyasal. Bu yüzden tek bakım bence daha mantıklı.

Yüzümü zeytinyağlı sabunla yıkadıktan sonra Dermoskin acgun canlandırıcı tonik sürüyorum. Ardından serumu sürüyorum. Zaten bu kadarı bile yetiyor. Serumu sürdüğümde hemen cildime bir parlaklık, canlılık ve dirilik geliyor. Biraz bekliyorum (1-2 dakika) cildim serumu iyice emdikten sonra nemlendirici kremimi sürüyorum.

Tavsiye eder misin diye sorarsanız bu serumu tavsiye ederim kesinlikle. Ekonomik durumunuz iyiyse özellikle 30 yaş üzeri mutlaka kullanın. Solgun cilt için, pürüzlü cilt için, cilt lekeleri ve cilt kuruluğu için tavsiye serum bu.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

1 yorum

Bir yanıt yazın