The Purest Solutions Nemlendirici Krem İçerik Ve Yorumlar

The Purest Solutions nemlendirici krem piyasadaki ismi daily moisturizing cream olarak geçiyor. Bu günlük nemlendirici krem ile tanışalı yaklaşık bi ay kadar oldu bu yüzden size içerik ve yorumlar sayfası hazırlamak istedim.

Kullandığım bazı ürünleri sizinle paylaşıyorum ve memnun kalıp kalmadığımı anlatıyorum. Nemlendirici kremler kategorisinde daha önce Rosense nemlendirici yüz bakım kremi ve göz çevresi morlukları için krem tavsiyesinden de bahsetmiştim.

Günlük bakım rutini çok önemli. İyi bir temizleyici tonik, peeling, serum ve nem takviyesi hem cilt bariyerini koruyor hem de yaşlanmayı yavaşlatıyor. Ancak elbette her marka iyi değil.

The purest solutions nemlendirici krem içerik

Kozmetik ürünleri satın alırken içerik benim için önemli bir yere sahip oluyor. Bu marka vegan kozmetik ürünleri isteyenler için uygun ve hayvanlar üzerine test edilmeyen kozmetik ürünler arasında.

Özellikle internetten alışveriş yaptığımızda, ürünlerin içeriği nasıl pek göremiyoruz. Bu yüzden yorum yazılarımda mutlaka buna da yer ayırıyorum.

Bakın the purest solutions nemlendirici krem içerik olarak nasıl.

The Purest Solutions Nemlendirici Krem icerik içeriği

Listede yer alan Niacinamide (niasinamid) ciltteki kırmızılıklara, akne, egzama gibi sorunlara çok iyi geliyor. Tıpkı zerdeçal maskesi gibi. Ayrıca iltihabı azaltıyor ve gözeneklerin daha sıkı olmasını sağlıyor.

İçerik olarak çok etkili elementlerin bir araya geldiğini görebiliyoruz. Örneğin kaprilik trigliserid (caprylic/capric triglyceride) hem cildi yumuşatıyor hem de harika bir antioksidan (yenileyici, gençleştirici) etkiye sahip.

The purest solutions nemlendirici krem yorumlar

Ben sürekli aynı ürünleri kullanan biri değilim. Çünkü zaten piyasaya her gün yeni bir ürün çıkıyor. Bu yüzden tonik, nemlendirici, serum gibi ürünlerimi çoğunlukla farklı markalardan seçiyorum.

Bu yüzden de sizlere denediğim ürünlerle ilgili yorumlarımı daha rahat bir şekilde yazabiliyorum. Çünkü benim için bir aylık kullanımdan sonraki (veya maskeler için ilk kullanımdan sonra) etki önemli.

The purest solutions nemlendirici krem yorumlar (daily moisturizing cream) kısmında size olumsuz bir şeyler söylemeyeceğim. İçinizde kuru ciltler için nemlendirici krem arayan varsa tavsiye ederim. Ki bence yağlı ve karma ciltler için de uygun.

Beyaz, koyu bir krem kıvamında. Minik bir miktar tüm yüze yetiyor bu yüzden ürün her ne kadar 50 ml olsa da yeter mi ki? az bu demeyin bir ay olmadı hala neredeyse yarısında.

Sürdükten sonra cilde kadifemsi bir his veriyor. Makyaj altı için kuru ciltlerde bir de baz gerekebilir. Cilt hemen emiyor ve tüm gün asla kuruluk hissetmiyorum. Kokusu çok hafif, hissetmiyorsunuz bile.

Mat bir bitiş istiyorsanız

Yüzüm vıcık vıcık yağ olmasın, cildim emsin diyorsanız yani mat bir bitiş istiyorsanız bu ürünü tavsiye ederim.

Ben kuru bir cilde sahip olmama rağmen gayet memnun kaldım. Özellikle hayvanlar üzerinde test etmiyor olmaları benim en önemli kriterlerim arasında.

Bence tüm kozmetik ürünleri artık bu konuya çok dikkat etmeli diye düşünüyorum. Bu markanın ürünleri bu konuda benden tam puan aldı.

Visited 2 times, 1 visit(s) today