Günlük Vitamin Takviyesi

Kadınlar için günlük vitamin takviyesi. Günlük olarak kullandığınız vitamin takviyesi var mı? Günlük vitamin hapı olarak benim kullandığım bir tane var. Artık işlenmiş gıdalar, hava kirliliği, ozon tabakasının delinmesi ve stres gibi etkenler yüzünden günlük vitamin ihtiyacımızı karşılamamız çok zor oluyor.

Yoğun olarak çalışan iki arkadaşım Pharmaton multivitamin hapı kullanıyor. 30”luk olandan. İçinde A vitamini, B vitaminleri, C vitamini, biotin, E vitamini, folik asit ve gingseng var. Pharmaton”u zaten diğer vitaminlerden ayıran özellik bu gingseng.

Gingseng ne işe yarar?

Gingseng enerjiyi yükseltir, bağışıklık sistemini güçlendirir, fiziksel ve zihinsel olarak strese bağlı hastalıkların oluşmasını engeller, antioksidan etkisi vardır iyi hücreleri artırır ve cinsel gücü yükseltir.

Pharmaton”un da içinde yeterli miktarda bulunan gingsengin etki etmesi için bu vitamini 2-3 ay düzenli olarak kullanmak gerekiyor.

gingsengin faydaları

Ben düzenli olarak her gün kullanacağım bir multivitamin istiyor muyum? Günlük performansım, enerji tüketimim nasıl? Aslında buna bakmak gerek. Yoğun çalışan biriyseniz bu vitamin sizin için uygun aslında.

Günlük vitamin hapı tavsiyesi

Benim bazı günlerim yoğun olduğu için ben LifeTime vitamin hapı kullanıyorum o günlerde. İçinde kalsiyum, magnezyum, potasyum, D vitamini ve bor ya da boron olarak geçen bir multivitamini var. Tahlillerimde magnezyum ve potasyum düşük çıktığı için bu vitamini almayı tercih ettim.

D vitamini takviyesini zaten herkesin koşulsuz şartsız alması gerekiyor çünkü güneş ışınlarından artık hiçbir şekilde yararlanamıyoruz. Sizin de kullandığınız günlük vitamin takviyesi var mı? Memnun musunuz? Yorum kısmına yazabilirsiniz.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

1 yorum

Bir yanıt yazın