• 22 Eylül 2021 18:28
evlenilecek erkek nasıl olmalı

Hangi erkekle evlenilir hangi erkekle evlenilmez? Bu konuda aklınız karışıksa bu yazı tam size göre.

Aşık olmak kolay ama peki ya evlenmek? Evlenilecek erkek kriterleri nasıl olmalı? Ciddi bir ilişki düşünüyorsanız hayatınıza sokmak istediğiniz erkekte bu özelliklere bakın.

Evlenilecek erkek kriterleri

Çok cesurmuş ayaklarına yatan ve hiçbir şeyden korkmuyormuş gibi konuşan erkek yerine, korkularıyla yüzleşebilen ve onları söylemekten çekinmeyen açık sözlü erkekleri tercih edin.

korkusuz erkek

Çalışıp kendi ayaklarınız üzerinde durmanızı isteyen, ekonomik olarak da kendi özgürlüğüne sahip olan kadınlardan hoşlanan erkekle evlenilir.

Erkeklere hediye fikirleri

Nasıl erkekle evlenilir?

çalışan erkek kadın

Kadını bir hizmetçi olarak görmeyen ve hayatın müşterek olduğunu idrak edebilmiş erkeklerle evlenilir. Eğer erkek sizden çocuk bekliyorsa, evinin kadını olmanızı istiyorsa ondan uzak durmakta fayda var.

Çünkü bu bir kişinin vereceği bir karar değildir. Ancak siz de istiyorsanız gerçekleşir. Ayrıca gerçekleşmek zorunda da değildir. Dünya nüfusu zaten oldukça fazla. Herkes çocuk yapmak zorunda değil.

yardımcı erkek

Evlenilecek erkek nasıl olur?

Sevgiliniz 18 yaşındaysa ve hayatında gördüğü ilk kadın sizseniz evlenme teklifini kabul etmekte acele etmemelisiniz. Her açıdan tecrübeli erkek sizi daha mutlu eder.

evlenme yaşı

Hayata olumlu yönlerinden bakabilen ve mizah anlayışı olan erkekle evlilik bir ömür boyu sürer. Ayrıca onu çok iyi tanımanız gerekir.

Bu noktada sevgiliye sorulacak sorular hayat kurtarıcı olabilir. Çünkü onu baştan ne kadar iyi tanırsanız, daha sonra haya kırıklığına uğrama riskiniz de o kadar azalır.

evlenilecek erkek

Kilo almak ya da hasta olmak onun için sorun değilse, yani dış görünüşü her şeyin üstünde görmüyorsa o sizin için ideal bir eştir. Çünkü evlilikte bunlar olacak.

Evlenilecek erkek özellikleri

dış görünüş

Kariyer sahibi erkekler size hayalperest erkeklerden çok daha fazlasını sunabilir. Boş laflarla boş umutlara kapılıp zaman kaybetmeyin.

evlenilecek erkek özellikleri