Kadınları Etkileme Yolları

Kadınları etkileme yolları, erkeklerin aklını oldukça fazla kurcalayan bir soru. Onları nasıl etkilerim? Ne yaparsam hoşuna gider diye düşünen pek çok erkek var.

Bir kadını etkilemek için sorulan sorulardan, parfüm seçimine, konuşma şekline, oturma kalkma adabına kadar pek çok etken var.

Daha önce hoşlandığımız kişiye sorulacak sorular isimli bir yazıda bu konunun detaylarını paylaşmıştım. Bir diğer kritik nokta ise ilişkinin başında dikkat edilmesi gerekenler.

Çünkü henüz yeni tanışıyorken, insan bir çuval inciri mahvedebiliyor. Bu yüzden emin adımlarla ilerlemek için, aşağıdaki maddelere mutlaka dikkat etmelisiniz.

Bir kadını etkilemenin 10 yolu

Erkekler ikiye ayrılır. Fakirler (ki bunlar genelde felsefe yapmaya bayılır) ve Çalışkanlar. Bu fakir olanlar özellikle “kadınlar paraya bakar, paran yoksa hiç şansın yok” diyen ve bu şekilde kendilerini avutanlardır.

İlk buluşmada sorulacak sorular

Çalışkanlar ise paraları olmasa dahi kendilerini geliştirmek için çaba sarf edenler ve bir şekilde hem para kazananlar hem de farkındalık kazananlardır. İşte kadınlar bu öncelikle bu ikinci gruptaki erkeklerden hoşlanırlar.

Burada bir kadını etkilemenin 10 yolu harika bir şekilde anlatılmış.

Maddeleri tek tek listeleyeceğim. Detayları için videoyu izlemenizi öneririm. Çünkü belki de çok önemli şeyleri yanlış yapıyorsunuz, ya da olaylara yanlış bakıyorsunuzdur.

  1. Dış görünüş (kişisel bakım)
  2. Özgüven
  3. Espri yeteneği
  4. Düşünceli olmak
  5. Bencil olmamak
  6. İyi bir dinleyici olmak
  7. Amaçlarının olması
  8. Pozitif olmak
  9. Kadına saygı duymak
  10. Maceraya açık olmak

Bir kadını etkilemenin 10 yolu bunlar. İnsanın daha fazla veya zor bir şey yok. Hoşlandığım kızı nasıl etkilerim diye düşünenler varsa, çözüm bu liste.

Kadınları etkileme yolları aslında kolay

Geceler boyu düşünüp kafayı yemenize gerek yok. Kadınları etkileme yolları aslında kolay. Temelinde kişisel bakım ve kişisel gelişim yatıyor.

Tabii ki düşünceli ve kibar olmak da çok önemli. Sevgiliye günaydın mesajları göndermek, mutlu bir ilişkinin sırrı üzerinde biraz da olsa düşünmek işleri kolaylaştırır

Bir kadını etkilemenin 10 yolu

Kibarlık, beyefendilik eskide kalmadı. Her zaman için geçerli bir kural. Bu kuralı asla unutmamak gerekiyor. Onu dinlemeli, anlamaya çalışmalı ve ona her zaman destek olmalısınız.

Sevgiyi göstermenin yolları var, önemli olan nerede nasıl davranmanız gerektiğini bilmeniz.

Visited 1 times, 1 visit(s) today