Bee Beauty Multi Vitaminli Leke Karşıtı Maske Yorum

Bee Beauty Multi Vitaminli Leke Karşıtı Maske

Kim Gratis indirimlerinden Bee Beauty ürünleri alıp kullanmıyor ki. Şahsen ben her indirim zamanı bir adet Bee Beauty ürünü alıyorum. Çok seviyorum. Her neyse bugünkü konumuz son indirimden aldığım Bee Beauty multi vitaminli leke karşıtı maske. Hem leke karşıtı olması, hem vitaminli olması hem de banyodan sonra kısa bir süre ciltte bekletilebilmesi ve sonra kolayca yıkanabilmesi beni cezbetti.

Sizi bilmem ama ben kağıt maskeleri sevmiyorum. Hareket alanını çok kısıtlıyor. Bu tür krem gibi veya kil maskesi gibi maskeleri yüzüme sürüp, o arada işime gücüme bakabiliyorum. Ki kil maskesi demişken yine Bee Beauty ölü deniz arındırıcı yıkanabilir maske de son zamanlardaki favorilerimden.

Bee Beauty Multi Vitaminli Leke Karşıtı Maske Kullanım ve Yorumlarım

Öncelikle şunu belirteyim Bee Beauty multi vitaminli leke karşıtı maskeyi tüpten çıkartmak biraz zor. Kil formunda olduğu için tüpünü biraz kuvvetlice sıkmak gerekiyor. İnce bir tabaka tüm yüze yetiyor. Sürdüğünüz zaman hafif bir mentol kokusu ve yanma hissi oluyor ama çok hafif.

Bee Beauty Multi Vitaminli Leke Karşıtı Maske Yorum Kullananlar

Yüzünüzü yıkayıp, ardından Bee Beauty organik sertifikalı cilt toniği ile arındırın. Ki bu ürün gerçekten güzel arındırıyor.

Yaklaşık 5-10 dakika ciltte bekletiliyor. Hassas ciltliler için 5 dakikayı aşılmaması gerektiği Bee Beauty tarafından tüpte belirtilmiş. Bir süre sonra maske yüzde kuruyor zaten ve cilt gerilmeye başlıyor. O zaman yüzünüzü yıkamanız gerektiğini anlıyorsunuz.

Bee Beauty Multi Vitaminli Leke Karşıtı Maske Kullananlar

Etrafımdan yani arkadaşlarımdan ve internetten gördüğüm kadarıyla Bee Beauty multi vitaminli leke karşıtı maske kullananlar oldukça memnun. Elbette bu tür cilt maskelerini hatta tüm maskeleri uzun süreli kullanmak gerekiyor ki verim alınabilsin.

Jm solution su maskesi hariç. O tam bir efsane gerçekten. Anında etkisi var.

Çünkü hem saç maskeleri hem de cilt maskeleri o alana kısa süre temas ettiği için belli oranda bir etkisi olabiliyor. Ben henüz üç dört defa yaptım. Yorumum olumlu yönde. Özellikle yüzünüzü yıkadıktan sonra gerçekten o vitaminlerin cilde işlediğini hissediyorsunuz.

Cilt sanki daha aydınlık ve daha canlı bir hale gelmiş gibi oluyor. Ki bu daha ilk kullanımda bile hissediliyor. Tıpkı Rosense rejuviloX kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumu gibi.

Bee Beauty multi vitaminli leke karşıtı maske tavsiye edeceklerim arasında mı? Evet bu tür bir maske denemek isterseniz tavsiye ederim. Kil formunda olduğu için zaten haftada 1 dahi yapsanız, ki 2 yapmakta fayda var; tüp 75ml olduğundan büyük ihtimal bir veya en fazla 1.5 ay gidecektir. Expigment krem de lekeler için oldukça etkili onu da denemekten zarar gelmez derim ben.

Visited 39 times, 1 visit(s) today