• 22 Eylül 2021 18:06
Rosense rejuviloX kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumu

Kırışıklık sorunu artık her yaşta karşılaşılan bir problem. Dolayısıyla buna odaklanan kremler, serumlar kullanmak gerekiyor. Ben de değişik markalar ve ürünler kullanarak yorumlarımı sizinle paylaşıyor, beğendiklerimi tavsiye ediyorum.

Markalarla anlaşmam olmadığını tekrar belirtmemde fayda olabilir. Bu şekilde objektif bir biçimde ürünle ilgili yorumlarımı rahatça yapabiliyorum. Diğer türlü ürünü boş yere övmem gerekebilirdi.

Oysa ben istiyorum ki, size faydası olsun ve ürünü almayı düşünenler için bir fikir oluştursun.

Rosense’nin testerları var elimde bu yüzden bunları deneyerek sizinle paylaşıyorum. Bugünkü ürünümüz Rosense rejuviloX kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumu. Kullandım ve yorumladım, haydi o kısma geçelim.

Rosense rejuviloX kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumu yorumlarım

Öncelikle kokusu muhteşem. Zaten şimdiye kadar kullandığım tüm Rosense ürünlerinin kokusu çok güzeldi ama bununki daha da güzel. Bu koku hep cildinizde kalsın istiyorsunuz. Bu arada daha önce kullanıp yorumladığım Rosense ürünlerini de buraya koyayım.

Bu kırışıklık karşıtı serum diğer serumlara pek benzemiyor çünkü yapısı kremsi bir formda. Yani yüzünüze beyaz renkte normal bir krem sürdüğünüzü düşünün fakat onu kremden ayıran özelliği daha yapışkan olması.

kırışıklık karşıtı bakım serumu

Sürmeye başladığınız anda kokusu dikkatinizi çekiyor, daha önce de söylediğim gibi çok iç açıcı ve ferahlatıcı güzel bir kokusu var.

Serumu sürdükten yaklaşık 10-15 dakika sonra ciltte biraz ağırlık yapmaya başlıyor. Yani “beni yıka” diyor. Bu da makyaj altında kullanırsak belki de pek rahat edemeyeceğimiz bir serum olduğunu gösteriyor.

Eğer makyaj altına uygulayacaksak, üzerine bir de nemlendirici sürmemizde fayda olacaktır çünkü yeterli nemi sağlama konusunda çok başarılı olacağını sanmıyorum.

Retinol nasıl kullanılır?

Rosense rejuviloX kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumu içeriği | Bakalım içindekiler neler?

Ürünlerin “içindekiler” bölümünü okurken ilk satırlarda kullanılanlar daha çok sonra aşağıya indikçe eser miktarda kullanılanlara geçer. Bakmamız gereken en önemli maddeler paraben, sls gibi şeyler.

Rosense rejuviloX kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumu içeriği açısından gördüğünüz gibi gayet temiz hazırlanmış. İçindekiler kısmına baktığımızda gliserin, olus oil (bitkisel yağ), coco-caprylate yani hindistan cevizi yağı, undekan da kanser riski olmayan ve kozmetiklerde kullanılan bir kimyasal.

Rosense rejuviloX kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumu içeriği içindekiler

Düzenli kullanımda cilde hızlı ve yoğun nem vererek cildin uzun süre nemli ve yumuşak kalmasına katkı sağlayarak ciltte oluşabilecek olan kırışıklıkların ve mimik çizgilerinin oluşma hızının yavaşlamasına ve cildin canlı görünmesine yardımcı olur.

1954 yılından beri Gülbirlik markasının ürettiği gül içerikli ürünlerden biri, ki bu markanın gül suyu gerçekten çok güzel, tavsiye ederim. Anti-wrinkle intensive care serum olarak geçen yani kırışıklıklara iyi gelen serum olarak özetleyebileceğimiz bu kremsi serumun tüm içeriği resimde görüldüğü üzere.

Kırışıklık için serum arayanlara tavsiye ederim. Arka yüzde yazdığı gibi cilde canlılık veriyor cidden. Tek kullanımda bile yumuşak ve canlı bir cilde kavuşmak mümkün oluyor. Elbette düzenli kullanımda çok daha faydası görülür.

Kırışıklıklar için serum tavsiyesi

Daha önce kullanıp, ürün incelemesini paylaştığım Shiseido ultimune serum gerçekten çok iyiydi. Onu düzenli olarak yaklaşık bir iki ay kullanmıştım. Serum formunda ürün arıyorsanız tavsiye ederim.

Ama daha uygun fiyatlı ürün arıyorsanız Rosense deneyebilirsiniz. Kırışıklıklar için serum tavsiyesinin yanı sıra bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı şeyler de var. Sadece serum yeterli olmayabilir mesela hyalüronik asit desteği de kullanmak gerekebilir.

Kırışıklık nasıl geçer

Kırışıklık nasıl geçer sorusunun cevabı bir ürün kullanarak mucize beklemek değil, unutmayın. Günde ortalama 2 litre su içmek, nemlendirici krem, kırışıklık için maske, nemlendirici maske kullanmak, serumlar kullanmak, dermaroller kullanmak ve yüz masajı yapmak gibi toplu bir bakım uygulamak gerekir.