Rosense Rejuvilox Kırışıklık Karşıtı Yoğun Bakım Serumu

Rosense rejuviloX kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumu

Rosense rejuvoliX kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumu, her yaşta karşımıza çıkan ince çizgiler için iyi bir çözüm. Buna odaklanan kremler, serumlar kullanmak gerekiyor. Ben de değişik markalar ve ürünler kullanarak yorumlarımı sizinle paylaşıyor, beğendiklerimi tavsiye ediyorum.

Markalarla anlaşmam olmadığını tekrar belirtmemde fayda olabilir. Bu şekilde objektif bir biçimde ürünle ilgili yorumlarımı rahatça yapabiliyorum. Diğer türlü ürünü boş yere övmem gerekebilirdi.

Oysa ben istiyorum ki, size faydası olsun ve ürünü almayı düşünenler için bir fikir oluştursun.

Rosense’nin testerları var elimde bu yüzden bunları deneyerek sizinle paylaşıyorum. Bugünkü ürünümüz Rosense rejuviloX kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumu. Kullandım ve yorumladım, haydi o kısma geçelim.

Rosense rejuviloX kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumu yorumlarım

Öncelikle kokusu muhteşem. Zaten şimdiye kadar kullandığım tüm Rosense ürünlerinin kokusu çok güzeldi ama bununki daha da güzel. Bu koku hep cildinizde kalsın istiyorsunuz. Bu arada daha önce kullanıp yorumladığım Rosense ürünlerini de buraya koyayım.

Bu kırışıklık karşıtı serum diğer serumlara pek benzemiyor çünkü yapısı kremsi bir formda. Yani yüzünüze beyaz renkte normal bir krem sürdüğünüzü düşünün fakat onu kremden ayıran özelliği daha yapışkan olması.

kırışıklık karşıtı bakım serumu

Sürmeye başladığınız anda kokusu dikkatinizi çekiyor, daha önce de söylediğim gibi çok iç açıcı ve ferahlatıcı güzel bir kokusu var.

Serumu sürdükten yaklaşık 10-15 dakika sonra ciltte biraz ağırlık yapmaya başlıyor. Yani “beni yıka” diyor. Bu da makyaj altında kullanırsak belki de pek rahat edemeyeceğimiz bir serum olduğunu gösteriyor.

Eğer makyaj altına uygulayacaksak, üzerine bir de nemlendirici sürmemizde fayda olacaktır çünkü yeterli nemi sağlama konusunda çok başarılı olacağını sanmıyorum.

Retinol nasıl kullanılır?

Rosense rejuviloX kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumu içeriği | Bakalım içindekiler neler?

Ürünlerin “içindekiler” bölümünü okurken ilk satırlarda kullanılanlar daha çok sonra aşağıya indikçe eser miktarda kullanılanlara geçer. Bakmamız gereken en önemli maddeler paraben, sls gibi şeyler.

Rosense rejuviloX kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumu içeriği açısından gördüğünüz gibi gayet temiz hazırlanmış. İçindekiler kısmına baktığımızda gliserin, olus oil (bitkisel yağ), coco-caprylate yani hindistan cevizi yağı, undekan da kanser riski olmayan ve kozmetiklerde kullanılan bir kimyasal.

Rosense rejuviloX kırışıklık karşıtı yoğun bakım serumu içeriği içindekiler

İyi bir şekilde nem sağlıyor. Kırışıklık ve mimik çizgilerini yavaşlatıyor. Canlılık veriyor.

1954 yılından beri Gülbirlik markasının ürettiği gül içerikli ürünlerden biri, ki bu markanın gül suyu gerçekten çok güzel, tavsiye ederim.

Anti-wrinkle intensive care serum olarak geçen yani kırışıklıklara iyi gelen serum olarak özetleyebileceğimiz bu kremsi serumun tüm içeriği resimde görüldüğü üzere.

Kırışıklık için serum arayanlara tavsiye ederim. Arka yüzde yazdığı gibi cilde canlılık veriyor cidden. Tek kullanımda bile yumuşak ve canlı bir cilde kavuşmak mümkün oluyor. Elbette düzenli kullanırsanız çok daha faydasını görürsünüz.

Kırışıklıklar için serum tavsiyesi

Daha önce kullanıp, ürün incelemesini paylaştığım Shiseido ultimune serum gerçekten çok iyiydi. Onu düzenli olarak yaklaşık bir iki ay kullanmıştım. Serum formunda ürün arıyorsanız tavsiye ederim.

Ama fiyatı daha uygun ürün arıyorsanız bu markayı deneyebilirsiniz. Kırışıklıklar için serum tavsiyesinin yanı sıra bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı şeyler de var. Serumla birlikte mesela hyalüronik asit desteği de kullanabilirsiniz.

Kırışıklık nasıl geçer

Kırışıklık nasıl geçer sorusunun cevabı bir ürün kullanarak mucize beklemek değil, unutmayın. Günde ortalama 2 litre su içmek, nemlendirici krem, kırışıklık için maske, nemlendirici maske kullanmak, serumlar kullanmak, dermaroller kullanmak ve yüz masajı yapmak gibi toplu bir bakım uygulamak gerekir.

Visited 1 times, 1 visit(s) today