JMsolution Water Luminous SOS Ringer Su Maskesi

jm solution water luminous sos pringer siyah yüz maskesi

JM solutions Kore markalarından biri. Water Luminous S.O.S Ringer su maskesi almıştım, deneme imkanım oldu ve yorumlarımı sizinle paylaşmak istedim.

En önemli özelliği cildi harika bir şekilde nemlendirmesi. Zaten adı üstünde su maskesi. Kore maskeleri hoşuma gidiyor, daha önce başka maskeler de almıştım. Ama yüz için nemlendirici maske tavsiyesi istiyorsanız kesinlikle bunu öneririm. Ayrıca harika biçimde nemlendiren ve canlandıran Bee Beauty arındırıcı kil maskesi de ilginizi çekebilir.

JMsolution Water Luminous SOS Ringer su maskesi hem cildi nemlendiren hem canlandıran hem de cilt yenileyici maske. Uzun süreli bir nemlendirme sağlıyor bu yüzden de makyajdan önce uygulanabilir. Gözenekleri küçülten maske aynı zamanda cilt kızarıklığına iyi gelen maske ve cildin hidro-lipit bariyerini onarıyor.

JMsolution Water Luminous SOS Ringer su maskesi içeriği

Maskenin içeriğinde neler olduğunu yazayım size çünkü bu çok önemli elbette.

Su, Glycereth-26, PEG/PPG 17/6 Copolymer, Glycerin, Niacinamide, Propanediol, Sodium hyaluronate crosspolymer, Hydrolyzed glycosaminoglycans, Benzyl glycol, Hydrolyzed hyaluronic acid, Hyaluronic acid, Raspberry ketone, Sodium hyaluronate, Hydoxyethyl urea, Trehalose, Arginine, Betaine, Panthenol, Butylene glycol, 1.2-Hexanediol, Caprylyl glycol, Acetyl hexapeptide-8, PEG-40 hydrogenated castor oil, PPG-26-buteth-26, Copper tripeptide-1, Palmitoyl tripeptide-5, Hydrolyzed vegetable protein, Maltodextrin, Saccharide hydrolysate, Xylityglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Allantion, Palmitoyl tetrapeptide-7, Alcohol, Ethylhexyl glycerin, Xanthan gum, Polysorbate 20, Hydroxyethylcellulose, Carbomer, Adenosine, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Fragrance.

jm solution water luminous sos pringer yüz siyah maskesi içeriği

JM solutions Water Luminous S.O.S Ringer su maskesi sıkıştırılmış hyaluronic acid ve kollajen içeriyor. JM solutions su ve kollajen maskesi denebilir aslında bu maskeye. Nemlendirici gençleştirici maske. Kırışıklıklar için birebir. Uygulandığı zaman cildi hem ciddi anlamda dinçleştiriyor. Kuru cildiniz varsa bunun üstüne bir de Rosense nemlendirici yüz bakım kremi sürerseniz cilt pamuk gibi olur.

JM solution yüz bakım maskeleri benim hoşuma gidiyor çünkü gerçekten etkisini o anda görebiliyorsunuz. Bunu Jm solution maske kullananlardan biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim.

JMsolution Water Luminous SOS Ringer su maskesi nasıl kullanılır?

Jm solution nemlendirici su maskesi bir 3d kağıt maske. Yani paketi açınca, ki dikkatli açın çünkü içinde gerçekten bayağı sıvı var, elinize 3d kağıt yüz maskesi geliyor. Maske o anda zaten ıslak ve paketin içindeki sıvıyı emmiş durumda. Maskeyi alıp tonikle temizlenmiş yüzüme koydum. Ve 15-20 dakika bekledim.

Bu süreyi ayakta da geçirebilirsiniz, yatarak kitap da okuyabilirsiniz. Ben genelde bu tür kağıt maskeleri kullanırken yatıyorum. Bekleme süresi bittikten sonra maskeyi yüzünüzden alıp atın ve paketin içindeki sıvıyı yüzünüze yedirin. Yüzünüze hafifçe vurarak yedirmeniz tavsiye ediliyor. Paketin üzerinde yazmışlar bunu.

jm solution siyah nemlendirici su maskesi

Nemlendirici yüz maskeleri arasında bugüne kadar en verim aldığım maskelerden biri bu oldu diyebilirim. Neden mi? Çünkü içindeki sıvı oldukça fazla. Ben maskeyi akşam yapmıştım. Sıvıdan biraz yüzüme sürdüm tüm akşam için bana yetti.

Ertesi gün uyandığımda tekrar o sıvıyı kullandım ve bir sonraki gün tekrar. Yani hyaluronic acid maskesini sonuna kadar kullananlardan oldum. Üç günlük bir maske olmuş oldu benim için.

Jm solution nemlendirici su maskesi tavsiye eder miyim? Kesinlikle ederim. Nasıl bir etkisi var? Cildi gerçekten geriyor ve bolca nemlendiriyor. Bugüne kadar çok maske denedim ama bu serum gibi. Etkisi uzun sürüyor ve etkisini hemen görebiliyorsunuz. Hyaluronic acid hızlı bir şekilde cilde işliyor ve cildi gençleştiriyor, bunu fark edebiliyorsunuz. Geriyor ama rahatsız edici bir gerginlik değil.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

1 yorum

Bir yanıt yazın