Zayıflama Hapları

Zayıflama hapları

Fazla Kilolar

Kadınların en büyük sorunlarından biri, fazla kiloları. Obez derecedeki kilolar ya da bir kaç kilo fazlalık, kadınların psikolojisini bozan en önemli etkenlerden.

Doğum sonrası kiloları, göbek yağları, karında şişlik, basenlerde fazlalık gibi bölgesel kilo ya da genele yayılmış fazla kilolara çareyi zayıflama ilaçlarında aramak doğru mu? Piyasada bulunan lahana kapsülü, acı çehre, elma kromu gibi bitkisel haplarla kilo vermek gerçekten mümkün mü?

Zayıflama hapları

Zayıflama hapları

Zayıflama İlaçları Zayıflama ilaçlarının, doktor kontrolünde kullanılması gerektiği, uzmanlar tarafından sıkça belirtiliyor. Lisans verilmiş ya da verilmemiş tüm zayıflama haplarının, özellikle organlara ve kas dokusuna geri dönüşü mümkün olmayan zararlar verebileceği vurgulanıyor. Elbette hepimiz selülitsiz, çatlaksız, fit bir vücuda sahip olmak istiyoruz. Ama bunun için haftada iki gün tempolu yürüyüş, sebze ve meyve ağırlıklı beslenme ve bol su tüketmek en sağlıklı yöntem. Basit çözümler de yaratabilirsiniz.

Otobüsten bir durak önce inebilir, asansör yerine merdiven kullanabilirsiniz mesela. Başta çok anlamlı gibi gelmese bile, günde 15 dakika mekik çektiğinizde, bölgesel yağlarınızın; özellikle göbek, karın ve basen bölgenizdeki yağların bir ay içinde nasıl eridiğine şaşıracaksınız. Özellikle kadınların günde iki litre su tüketmesi gerekiyor. Hem cilt sağlığı için, hem metabolizma için hem de hormonlar için. Lütfen uzmana danışmaktan ve yaşamınızı sağlıklı hale getirmek için sağlıklı beslenmeye çalışmaktan çekinmeyiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*