Çekici Olmanın Sırları

çekici olmak

Nasıl daha çekici olunur? Çekici biri olmanız için ne dolgun dudaklar ne seksi kıyafetler gerekli. Katıldığınız bir gecede, kafede yada bir davette en şık ve tüm gözlerin üstünüzde olmasını istemez misiniz? İşte çekici olmanın sırları.

Bembeyaz dişler

Çekici olmanın ilk kuralı bembeyaz dişlerdir. Dişler ilk görüşte ve gülüşte önemlidir. Karşı cinste oldukça büyük etki yaratmaktadır. Dişlerinizin beyazlığı güzelliğinize güzellik katacak ve karşı cinsiniz için daha çekici görüneceksiniz. Bunun için kömürlü diş macunu veya organik diş macunları ile birlikte bambu diş fırçası kullanmanız çok iyi bir çözüm olacaktır.

çekici aksesuarlar

Çekici bir giyim tarzı ve aksesuarlar

Nasıl her renk giyimler her tene uymuyorsa, her saç modeli, her gözlük de her kişiye yakışmaz. Siz size en çok yakışanı tercih etmelisiniz ki tüm gözler üzerinizde olsun. Kişiler her zaman pahalı ve gösterişli giyim ve aksesuarlardan daha çok kişide nasıl durduğu ve nasıl bir ambiyans yarattığına daha çok ilgilidirler.

Erkekleri itici ve çekici yapan şeyler.

Dik durmak çekici olmak için gerekli

Dik durmak kendinize olan öz güveninizi karşı tarafa yansıtmanın en basit yoludur. Kambur durmak karşıdaki izleyici açısından pekte hoş algılanmadığı için dik durmak size ve çekiciliğinize pozitif bir puan daha kazandıracaktır. Böylelikle daha çekici hale gelmiş olacaksınız.

çekici parfüm

En çekici parfüm

Kokular yapılan araştırmalara göre insanlarda en çok etki yaratan ilk 5 unsurdan birisidir. İyi bir parfüm veya koku seçimi bulunduğunuz ortamdaki verdiğiniz hoş kokuyu ve çekiciliğinizi bir kat daha arttıracaktır.

Ağız sağlığı şart

Diş sağlığının yanı sıra ağız sağlığı da çekici olmanın sırlarından biri. Ağız kokuları toplumsal olarak pek hoş karşılanmayan, aynı zamanda kişi olarak sık sık bakım gerektiren ve diş sağlığına dikkat etmediğimizden oluşan bir ağız problemidir.

Ağız kokusu karşımızdaki insanda negatif bir etki yarattığı için çekiciliğinizi yok edecektir. Ağız kokularını gidererek ferah bir nefese sahip olmak çekici olmanıza yardımcı olacaktır.

makyajın çekiciliği

Makyaj da çekici olmanın sırlarından biri

Makyajlı ve bakımlı olmak hem kadınlar için hem de erkekler için çok önemli. Makyajınızı gerek günlük, gerekse özel günlerde daha özenli ve daha dikkatli yapmanız size ve çekiciliğinize pozitif yönde bir etki olacak böylelikle daha çekici görüneceksiniz.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın