Suda Collagen Toz Kullananlar Yorumlar Faydaları

Suda collagen toz kullananlar yorumlar

Suda collagen toz nasıl kullanılır? Faydaları neler? İçeriği nasıl? Gerçekten işe yarıyor mu? Tüm bu soruları merak ediyorsanız kullananlar arasında olan ben, sizinle yorumlar yazısı paylaşmaya karar verdim.

Ben önce suda collagen tablet kullananlardandım fakat boyutu büyük olduğu için ve sadece bir tane de içilmediği için bu sefer Suda collagen toz denemek istedim.

Şimdi size faydaları neler, içeriği nasıl, işe yarıyor mu, nasıl kullanılır tüm bu soruların cevabını anlatacağım. İçinizde satın almak isteyen olursa belki objektif bir yorum işe yarar.

Suda collagen toz faydaları

Suda collagen toz kutu fiyatı 300 TL ancak piyasaya her gün yeni bir kolajen çıkıyor, o yüzden de fiyatlar düşebiliyor. Ki bence de biraz daha düşmeli. Ama buna daha sonra geleceğim.

İçinde 8000 mg kolajen var. Bu iyi bir rakam. Nasıl kullanılır? İçindeki kaşıkla (10 gr) bir bardak suya ekleyip karıştırıyorsunuz. Hem ananaslı hem karpuzlusu var. Ben karpuzlusunu almıştım.

Suda collagen toz kolajen nasıl kullanılır kullanımı

Suda collagen toz faydaları özellikle ciltteki ince kırışıklıklar, matlık, cansızlık gibi sorunlar üzerinde etkili çünkü içinde Tip 1 ve Tip 3 kolajen var. Yani kemik, kıkırdak için sadece %25 etkili, gerisi cilt için.

Benim bu markayı tercih etmemdeki sebep ayrıca içinde 1 milyar lactobacillus acidophilus olmasıydı. Bununla birlikte suda kolajen faydaları şu şekilde listelenebilir :

  • Kolesterolü düşürür
  • İshali önler
  • Kilo vermeye yardımcı olur
  • Ciltteki matlığı azaltır
  • İnce çizgiler üzerinde etkilidir
  • Cildi canlandırır
  • Cilde parlaklık ve canlılık verir
Suda collagen kolajen yorumlar

Ayrıca içindeki hyaluronic acid faydaları ile lekeleri azaltıp, cilde nem vermesi de beklenebilir. Birazdan içindekiler ne kadar size göstereceğim zaten.

Suda collagen kullananlar yorumlar

Suda collagen kullananlar genelde iyi yorum yapıyor gibi ama ben yazımın bu yorumlar kısmında pek de iyi şeyler söyleyemeyeceğim.

Denemek isteyen elbette yine deneyebilir sonuçta bunlar benim kişisel fikirlerim ancak söylediğim gibi ben karpuzlusunu almıştım. Ve gerçekten içindeki tatlandırıcı ve aroma beni rahatsız etti.

Şimdi size suda collagen içeriği nasıl resimlerle göstereyim. Ayrıca içinizde çölyak hastası varsa bence kullanmamalı çünkü üründe gluten uyarısı da var.

suda collagen içindekiler içeriği içerik

Suda collagen yorumlar yazıma devam edeyim. İçimi kolay, ben bir bardak su ile gece yatmadan önce içtim, ki siz de öyle yapın yani ne zaman içilir diyenler için gelmiş olsun bu bilgi.

Ancak iki kutu almıştım, bir kutusunu arkadaşıma hediye ettim. Çünkü o tatlandırıcı beni rahatsız etti. Ha aromasız yok mu diyeceksiniz. Var o da multiform olarak geçiyor. Onun da içinde 3 tip kolajen var. Ama fiyatı 370 TL.

Onda da yine aynı mikroorganizma aynı miktarda var fakat içinde çinko yok. Bilmiyorum belki de bir sefer, eğer fiyatı düşerse ondan denerim. Hepsi 300 gr ve kullanım şekli aynı.

Ürün değerlendirmesi ve puanlama

Şimdi Suda collagen toz yorumlar yazımın sonunda ürün değerlendirmesi ve puanlama yaparak yazıma son veriyorum. Umarım bilgilendirici olmuştur.

Kokusu : 10/10 (yoğun karpuz kokusu)
Tadı : 10/10 (yoğun karpuz tadı)
Dokusu : 4/10 (suda erimeyen parçalar kalıyor)
Kullanım kolaylığı : 10/10
Etki : 4/10
Fiyat : 6/10
Tekrar alır mıyım? Hayır

Etkisini görebilmek için en az iki ay kullanmak gerekiyor. Ben ilk ay başka bir kolajen kullanmıştım, buna ikinci ayımda geçmiştim. Ancak ilk ay kullandığımdan daha çok verim aldım. Yani etki giderek artmadı buna geçince.

Visited 9 times, 1 visit(s) today