En Beğenilen 7 Ünlünün Güzellik Sırları

Türk ünlülerin güzellik ve bakım sırları

Ünlülerin güzellik sırları sizi çok şaşırtacak! Herkes ünlüler kadar güzel ve bakımlı olmak istiyor. Sonuçta onlar ünlü ve zengin, bizim gibi iki liralık krem kullanmıyor. Veya sorunlarını hemen estetik ameliyat olarak çözüveriyorlar. Öyle değil mi? Aslında pek de öyle değil.

Genetik yapı elbette önemli fakat ucuz çözümlerle de güzellik ve bakım yapılabilir. Türkiye’nin en beğenilen ünlü kadınları güzellik için çok basit yöntemler kullanıyor.

Ünlülerin basit güzellik sırları

sinem kobal

Yıllardır güzelliğine güzellik katan Sinem Kobal, saç bakımı için yılan yağı kullanıyor.

Fahriy Evcen

Fahriye Evcen nasıl bu kadar güzel ve canlı bir cilde sahip? Saçları parlak, gözleri pırıl pırıl. Bunun sırrının günde 3 litre su içmek olduğunu söylüyor.

Bensu Soral

Bensu Soral’ın güzellik maskesinde neler var? Organik bal, kahve ve limon. Parlayan cilt için bu yüz maskesini iki günde bir yapıyor. Artan kahveyle de dalgona kahvesi yapıyor.

En Beğenilen 7 Ünlünün Güzellik Sırları

Burçin Terzioğlu

Son dönemde yıldızı parlayan Burçin Terzioğlu asla kimyasal ürünler kullanmıyor. En önemli güzellik malzemesi kese.

Sağlıklı ve parlak bir cilt için yapılması gerekenler

Neslihan Atagül

Canan Karatay meyveden uzak durun diyor fakat Neslihan Atagül günün neredeyse tamamında meyve yiyerek güzelliğini koruduğunu söylüyor.

Türk ünlülerin güzellik sırları

Nebahat Çehre

Canan Karatay demişken, onunla aynı yaşta olan Nebahat Çehre tam bir balık hastası. Dinç ve güzel görünmenin sırrı ona göre haftada üç gün balık yemek.

Hadise güzellik

Hadise’nin saç bakım sırrı ise saçlarını her gün yıkamamak. Saçın kendi yağına da ihtiyacı var ve Hadise bunu yıllardır uyguluyor.

Ünlülerin güzellik sırları bu şekilde işte. Aslında gayet basit güzellik sırları bunlar. Kolayca uygulanabilirler. Sizin de basit güzellik sırlarınız varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın