Genç Görünmenin Yolları

Genç bir görüntüye nasıl sahip olunabilir? Daha genç görünmenin yolları ve sırları nelerdir? Her daim genç kalabilmek mümkün mü?

Genç görünmek için beslenme alışkanlıklarınızdan tutun da uyku düzeniniz, giyim tarzınız, saçlarınız, hatta saçlarınızın rengine kadar birçok açıdan dikkat etmeniz gereken şeyler vardır.

Genç görünmenin ilk şartı kilo vermek. Çok kilonun sizi yavaşlatacağını ve yaşlı göstereceğini unutmayın. Hareketli olduğunuzda kendinizi psikolojik olarak da genç hissedersiniz.

Elbette hyalüronik asit kullanın. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. Bol vitamin ve mineral almaya çalışın. Cildinizi bu sayede hem içeriden besleyin hem de bakımlarla dışarıdan da destekleyin.

Moda olan yiyecek ve içecekleri de kullanabilirsiniz. Mesela dalgona kahvesi!

Genç görünmek için nasıl giyinmeli?

Giydiğiniz kıyafetler ve makyaj da önemlidir. Teninizi solgun ve cansız gösteren renkleri kullanmayın. Bu renkler sizi yaşlı gösterecektir. Gri, siyah ve kahverengi gibi klasik renklerin dışına çıkarak daha canlı ve açık renkleri kullanmalısınız. Size en çok yakışan saç modellerini tespit edin ve bu modelleri kullanın.

renkli kıyafetler

Omuz hizasındaki düz veya dalgalı saçlar daha genç gösterir. Yüzünüze yakıştığını düşünüyorsanız kakül kullanmak da genç görünmenizi sağlar. Bu sayede alnınızdaki kırışıklıkları kapatabilirsiniz. Ayrıca en az 10 yaş daha genç görünebilirsiniz.

Akneye iyi gelen içecekler

İçinizdeki enerjiyi hissedin, mutlu olun ve genç kalın. Unutmayın hayat 40’tan sonra başlıyor! En güzel yaşlardasınız 🙂

Yüzdeki kolajeni artırmak için bunları yapın!

Genç görünmenin yolları genç hissetmekten geçiyor

Hayat enerjinizi ve motivasyonunuzu kırmayan insanlarla arkadaşlık edin. Hayatınızda bunun tersini yapmaya çalışan, size stres veren, sizi huzursuz eden kim varsa ondan uzaklaşın.

Yüz şekline göre kaş modelleri

Çünkü stresin tüm canlılar üzerinde çok olumsuz etkileri var. Bir çiçeğe bile klasik müzik dinlettiklerinde çok daha renkli ve canlı şekilde hızla büyüyor, ağır bir metal şarkı dinlettiklerinde hayata küsüyor.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın