Buraya Kadar | This Is The End

this is the end buraya kadar film

Eğer ki komedi filmlerinden hoşlanıyorsanız,  bu filmde oynayan, Seth Rogen, James Franco, Jonah HillJay BaruchelDanny McBrideCraig Robinson ve Michael Cera‘nın bir çok filmini izlemişsinizdir mutlaka. Normal hayatlarında da sıkı birer arkadaş olan bu grup, son zamanların en başarılı komedi filmine imza atmışlar. Üstelik filmde kendilerini oynamışlar.

Genelde bu kadar ünlü oyuncunun çok olduğu yapımlar fazla etkili olmazlar fakat This is the End filmi hedefi tam on ikiden vurmuş bana kalırsa. Hem de bilindik komedi unsurlarının yanı sıra, korku ögeleriyle de dalga geçerek ve de görsel efektleri sağlam bir senaryonun üzerinde çok iyi kullanarak yakalamışlar bu başarıyı.

James Franco

This is the end | Buraya kadar (2013) film konusu

Film, James Franco‘nun evinde organize ettiği ve tüm ünlü dostlarını çağırdığı bir partiyle başlıyor. Sonrasında gelişen doğa üstü olaylar ve bu olaylar karşısında kahramanlarımızın verdiği tepki ve değişimler, filmi tam anlamıyla bir kahkaha tufanına sürüklüyor.

Yazının başında da bahsettiğim gibi, eğer bu tayfanın filmlerini beğeniyorsanız bu filmde her biri ayrı ayrı sizleri güldürecektir. Başarılı komedi filmlerinden biri olmuş. Filmin içine yerleştirilmiş küçük sürprizler ve finali de görülmeye değer.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın