• 15 Ocak 2021 16:51
kadın gözlüğü

Erkekleri etkilemenin yolu aslında müthiş bir vücuttan ya da kusursuz bir kadın olmaktan geçmiyor. Bilim insanlarının yaptığı araştırmalara göre sonuçlar çok ilginç.

Peki bu sorunun cevabı nedir? Nasıl etkileyici olunur? Etkileyici bir kadın olmak için ne yapmak gerekir? Cevap herkese göre değişir mi, yoksa bunun için genel özellikler var mı? Evet, var.

Erkeklerin en çok etkilendiği 7 özellik

Güldürmek : Her ne kadar cool pozlar vermeye çalışsak da, erkekler kendilerini güldüren kadınlardan çok etkileniyor. Zaten kim sürekli kavga eden, trip atan, dırdır eden bir kadınla birlikte olmak ister ki.

güldüren kadın

Gözlükler : Kusursuz olmamaktan bahsetmişken, erkekler gözlük takan kadınları da çok çekici buluyor. Lensleri bir köşeye bırakın hanımlar. Erkeklerin kadınlarda hoşlanmadığı şeyler.

kadın gözlüğü

Bikini izi : Biz kadınlar bikini izi çıkmasın diye o kadar uğraşırız ama erkekler bu ize bayılıyor. İlginç değil mi? O bikini izlerine dokunmak istiyorlarmış. Bundan sonra hiç dert etmeden güneşlenebiliriz.

bikini pembe

Dağınık saçlar : Kuaföre harcadığımız onlarca paraya da hiç gerek yok. Çünkü erkekler en çok dağınık saçtan etkileniyor.

dağınık saç

Hafif makyaj : Makyaj malzemelerimizi de yarıya indirebiliriz. Çünkü yapılan araştırmalar gösteriyor ki, erkekler aslında fazla makyaj yapan ya da abartı makyaj yapan kadınları çekici bulmuyor.

hafif makyaj

Dolgun Kadın : Düşünülenin aksine, erkekler zayıf değil dolgun kadınlardan daha çok hoşlanıyor. Hiçbir erkeğe bir deri bir kemik kadın çekici gelmiyor. Erkekleri itici ve çekici yapan şeyler.

dolgun kadın

Ter kokusu : Parfümlere harcadığımız servetlere de aslında gerek yok. Çünkü erkekler kadınların doğal ter kokularından etkileniyor. Tabii ki bakımsız olup leş gibi ter kokmaktan bahsetmiyoruz!

parfümler

Erkekleri etkilemek aslında kolayken biz zor olanı ve bize para harcatan yolları seçiyoruz. Neden acaba? Sizce de bunun sebebi pazarlama stratejisi olabilir mi?