• 22 Eylül 2021 17:43

Beeo On The Go Propolis Kullananlar Yorumlar Ve İnceleme

Beeo On The Go Propolis

Beeo ile ilk tanışmam propolis arı sütü ham bal ile olmuştu. Küçük bir kavanoz alıp kenara koymuştum. Nezle, grip olduğumda sıcak sütle karıştırıp içiyordum.

Tek başına yerseniz biraz acı ve fazla tatlı geliyor ama bir kavanozu bu dediğim şekilde bitirdim. Sonra tekrar üşüttüğümde, ki bu sefer hafif koku tat duyum da kayboldu ama testim negatif çıktı.

Beeo on the go propolis sipariş verdim. Kullananlar bu markadan çok memnun ve yorumlar da oldukça iyi. Uzman gıda ve ziraat mühendisleri tarafından üretildiği için güvenilir buluyorum.

Propolis nedir? Arıların bitkilerin saplarından, köklerinden, yapraklarından ve tomurcuklarından topladıkları reçine gibi bir madde. Bunları, kovanlarındaki mikropları yok etmek için kullanıyorlar.

Peteğin içini önce bu reçine ile sıvıyorlar ondan sona içine yumurtalarını, sütlerini, ballarını bırakıyorlar. Böylece bunlar en streril şekilde korunuyor ve bozulmuyor.

Arılar ne muhteşem canlılar öyle değil mi. Benim alerjik bir vücudum var, yani beni arı soksa muhtemelen ölebilirim ama asla onları öldürmem. Bana yaklaşırsa kaçar, uzaklaşırım. Çok değerli varlıklar.

Beeo On The Go yorumlar ve inceleme

Beeo on the go hem sirkeli hem keçiboynuzlu olarak satılıyor. Ben sirkelisini almışım. Bir pakette 7 tane var ve paket içeriği de 7 gram.

Beeo on the go nasıl kullanılır? Direkt paketin ağzını kesip içen de var ama ben yine akşam, sıcak sütümün içine döküp karıştırıp öyle içtim. Hatta içine biraz da toz zencefil ekledim.

Beeo On The Go yorumlar ve inceleme yazımda söylemem gerekir ki, paketin açılımı biraz zor. Yani kenarında küçük bir yırtıp açma yeri olsa daha iyi olurdu. Ben makasla kestim.

On the go denildiğinde hemen her yerde çantadan çıkartıp kolayca içilebilecek bir şey olması gerekir. Tek eleştirim bu. Zaten insanda aşırı yorgunluk oluyor yeteri kadar.

Nezle grip için en etkili ilaç

Aslında ilaç da demeyelim çünkü saman nezlesi veya nezle grip için de olsa günlük hayatta arada sırada kullanmak için de olsa bence gayet etkili ve güzel bir ürün.

Beeo on the go içerik olarak da çok güzel. Zencefil, ham bal, propolis, elma sirkesi, zerdeçal içeriyor. İlave koruyucu ve katkı maddesi yok, doğal bir kurtarıcı ve koruyucu.

Boğazım ağrıyor, gıcıklanıyor, hafif burnum akıyor, kendimi hasta olacakmış gibi hissediyorum dediğiniz anda hemen bir tane içerseniz gerçekten çok işe yarıyor. Sinüzit için de iyi diyorlar.

Tüm bunlar olmadan da hiç değilse ayda bir tane korunma amacıyla da içilebilir. Tabii ki Bee’o ürünlerinin hepsi güven veriyor. Yorumlar hep bu yönde.

Beeo On The Go Propolis içerik yorumlar

Fiyatı da gayet uygun. Ben 7 taneli olan paketi 20 TL’ye aldım. Keçiboynuzlu olanı 30 TL. Çocuklar için olan da var o da 25 TL.

Bununla birlikte Bee’o Up Propolisli Boğaz Spreyi de kullandım ve yorumlarımı paylaştım.

Grip oldum burnum akıyor ne yapmalıyım?

Eğer boğazımda gıcıklanma var, grip oldum burnum akıyor ne yapmalıyım diyorsanız bu noktada hızlı davranmanız gerekir. Çünkü hastalığı ilk evresinde kontrol altına almak daha kolaydır.

Burada en işinize yarayacak şeyler : propolis takviyesi, bol soğan sarımsak tüketmek, 2000-3000 mg lere kadar C vitamini almak ve kaşığa toz zencefil, bal, karabiber, limon yapıp yutmak.

Bunlar benim “grip olunca ne yapmalıyız” sorusu için ilk aşamada hemen yaptığım şeyler. Sirkeli ve tuzlu suyla ağız burun yıkamak, gargara yapmak da çok işe yarıyor.

Kullanacağınız tuz kaya tuzu veya himalaya tuzu olmalı. Yani rafine sofra tuzu değil. Grip, nezle olduğunuz için strese girip sinirinizi de bozmayın. Çünkü faydaları da var. Vücudunuz temizlenir, yenilenir.

Ayrıca hastalığa karşı bağışıklık sistemimiz de güçlenir. Tabii ki sırf bu sebeplerden ötürü hasta olmaya çalışmamak gerek ancak olduk diye de moralimizi daha fazla bozmayalım.