Byphasse Oje Çıkarıcı Aseton Yorumlar Ve inceleme

Byphasse oje çıkarıcı aseton kullananlar yorumlar

Asetonun tırnaklar için zararlı olduğunu, onları kurutup tahriş ettiğini ve zayıflattığını düşünenlerdenseniz benim gibi farklı markaların oje çıkarıcılarını denemeye başlamış olabilirsiniz.

Bu arayışlarım sırasında gayet uygun fiyatlı bir markaya denk geldim. Ve kampanyayla 3 adet farklı özellikte ürününü satın aldım. Evet konumuz Byphasse oje çıkarıcı aseton.

Dediğim gibi aslında aseton içermiyor. Profesyonel oje çıkarıcı olarak geçiyor ve takma tırnaklarda da kullanılabilir. Yorumlar ve inceleme yazısını ne zamandır yazacaktım. Bugüne kısmetmiş.

Byphasse oje çıkarıcı kullananlar

Dedim ya, benim gibi farklı markaların arayışına girenler “tırnaklarımı yıpratmadan, hatta besleyerek temizleyecek bir oje çıkarıcı aseton yok mu?” diye düşünenler benim yaptığım hatayı yapmasın diye bu yazıyı yazmak istedim.

Çünkü markayı arattığınızda “aseton içermez” diyor, bu kısım da insana çekici geliyor. Ancak Byphasse oje çıkarıcı kullananlar daha kapağı açtığı saniyede ağır bir kimyasal koku duyabilirler.

Bu koku tırnaklara da öyle bir işliyor ki. Ellerinizi yıkasanız, sabunlasanız bile zor gidiyor.

byphasse nail polisher

Ben 3 farklı ürün almıştım, hepsini de zaman içinde kullandım. Hepsinin farklı özelliği var ama çok da dikkat ederek kullanmadım açıkçası. Yani açık renk ojeye başka, koyu renk ojeye başka diye.

Sadece kullandıkça o an kullandığımın koyu rengi çıkarmadığını fark edip başka bir tane alarak onunla denedim. Fakat dediğim gibi koku burada ciddi bir sorun.

Byphasse oje çıkarıcı aseton yorumlar ve inceleme

Güzel tırnaklara sahip olmayı hepimiz istiyoruz. Bakımlı ve ojeli tırnaklar çok hoş duruyor. Ancak el bakımı ve o ojeleri de olabildiğince temiz içerikli ürünlerle çıkartmak önemli.

Byphasse oje çıkarıcı aseton yorumlar ve inceleme yazısı hazırlamak istedim çünkü siz de fiyatı uygun diye bu ürünü alma hatasında bulunmayın diye.

Profesyonel aseton olarak geçiyor. Üstünde zaten ısıdan, göz temasından, çocuklardan sakının diyor. Yani bir sürü uyarı var.

byphasse oje çıkarıcı aseton içeriği

Dissolvant rouge, violet ve rose olarak üç farklı türünü aldım. Pracise, mild ve protective nail polisher remover olarak geçiyor. Her biri toplam 250 ml. Zaten kullan kullan bitmiyor. Sanırım alalı iki yıl olmuştur.

Elbette aralarda başka ürünler de alıp kullandım çünkü dediğim gibi normal, hepimizin kullandığı ojeleri çıkartmak için bu ürünü kullandığınızda sonuç hiç iç açıcı olmuyor.

Tırnaklar kuruyor hatta pul pul oluyor. Tam olarak çıkması için bastırmanız gerekiyor, o da iyice yıpratıyor. Üstüne bir de o kimyasal kokusu gerçekten çekilmiyor.

Sırf ürün atmayı sevmediğim için bitsin diye bol bol kullanıyorum. Bayağı azaldı zaten. Size hem memnun kaldığım hem de kalmadığım ürünlerle ilgili böyle yorumlar ve inceleme yazıları hazırlıyorum ki sizin de paranız boşa gitmesin.

Tırnak bakımında dikkat edilmesi gerekenler

Tırnak bakımında dikkat edilmesi gerekenler neler? Bunu bir liste olarak paylaşayım. Çünkü önem vermediğimizde solgun, sarı, sürekli kırılan ve kuru bir yapıya sahip oluyorlar.

  • Tırnak eti yağı
  • Tırnak çukur dolgusu
  • Tırnak besleyici
  • Tırnak maskesi
  • El kremi

Elbette düzenli olarak yapacağınız manikür ve kullanacağınız katkısız, doğal, alkolsüz oje çıkarıcı da çok önemli. Tırnakların rengi pembemsi olmalı, dibi yarım ay şeklinde ve beyaz olmalı.

tırnak bakımı

Sağlıklı tırnak nasıl olur dediğimizde elbette uçların da beyaz olması gerekiyor. Bunun için tırnak fırçası da kullanabilirsiniz.

Tırnak bakımı yapmak bir rutin haline gelmeli. Mesela her Pazar gününü kendi bakımınıza ayırabilirsiniz. Bu rutine saç ve cilt bakımı da ekleyebilirsiniz. Daha önce yüz bakımı için evde yapılabilecekler listesi hazırlamıştım.

Ürün değerlendirmesi ve puanlama

Son olarak Byphasse oje çıkarıcı aseton için ürün değerlendirmesi ve puanlama kısmına geçerek yazımı bitireyim.

Kokusu : 1/10 (bayağı kötü)
Dokusu : 9/10 (yoğun)
Kullanım kolaylığı : 9/10 (gayet kolay)
Etki : 1/10 (çok uğraştırıyor)
Fiyat : 9/10 (gayet uygun)
Tekrar alır mıyım? Hayır.

Elimdekileri bitirmeye çalışıyorum. Benim için aseton hasar vermeyen, ojeyi kolay çıkartan, kokusu güzel ve aynı zamanda besleyici olmalı.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

1 yorum

  1. Geri bildirim: Tırnak Bakımı Yapmak

Bir yanıt yazın