Genç Görünmek İçin Giyim Tarzı

bluz yakası

Genç görünmek için nasıl giyinmeliyim? Giyim tarzı insanı olduğundan daha da genç gösterebilir veya daha da yaşlı gösterebilir. Giyim tarzınızda dikkat edeceğiniz bazı tüyolarla olduğunuzdan çok daha genç gözükebilirsiniz.

Boyun eşarbı

Boynunuza alacağınız bir boyun eşarbı veya boynu dolayan kalın bir kolye hem o bölgedeki kırışıklıkları gizleyecektir hem de kıyafetinize bir eğlence katacaktır.

boyun eşarbı

İnce çizgili ve puantiyeli kıyafetler

Yatay kalın çizgili kıyafetler veya büyük puantiyeli, yapraklı, desenli kıyafetler yerine daha ince çizgili ve küçük puantiyeli elbiseler tercih ederseniz daha zayıf ve genç gözükürsünüz.

genç görünmek için çizgili bluz

Dikkat çekici aksesuarlar

Büyük bir kolye veya parlak bir küpe, hem dikkati ince çizgilerinizden alıp kendisine götürecektir hem de yüzünüze parlaklık, canlılık ve renk getirecektir.

büyük aksesuar

Beyaz yakalar

Tıpkı yukarıdaki aksesuar hilesi gibi, beyaz yakalı bir bluz giyindiğinizde aynı şekilde yüzünüzü parlatacak ve canlandıracaktır. Açık yakalı gömlekler yerine bu tarz biraz daha kapalı ama büyük ve beyaz yakalılar tercihiniz olmalı.

bluz yakası

Genç görünmek için daha çok renk gerek!

Yaş aldıkça neden o güzel cıvıl cıvıl renklerden uzaklaşıyoruz? Kahverengiler, siyahlar, bodrolar hayatımıza girmeye başlıyor. Oysa renkler hepimiz için var!

Hem kıyafetlerimizde hem de makyaj stilimizde daha çok canlı renkler kullanabiliriz. Bize bunu “yasaklayan” hiç kimse yok. Unutmayın!

Yüzdeki kolajeni nasıl artırabiliriz?

Renkli kıyafetler

Hani derler ya ‘kahverengi yaşlı rengidir’ diye. En büyük hata kahverengi, siyah ve grilere boğulmaktır. Hayat 40 yaşından sonra başlıyor! İçinizdeki renkleri ortaya çıkartmaktan çekinmeyin.

renkli elbiseler

Kot pantolonlar

Ve son olarak elbette dolabınızda bir kaç tane kot pantolon olmalı. Jeansler herkesi genç gösterir. Vücut tipinize göre altınıza bir jean çekmekten çekinmeyin.

kot pantolon kadın

Genç görünmek için ne giyinmeliyim? diye düşünüyorsanız işte bunlar size çok yardımcı olacak.

Bu giyim tarzlarından beğendiklerinizi hayatınıza bir an önce geçirerek, olduğunuzdan çok daha genç görünürsünüz. Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın