Bee Beauty Arındırıcı Ölü Deniz Kil Maskesi

Bee Beauty deniz kili maske arındırıcı canlandırıcı

Bee Beauty kil maskesi kullananlar arasında olmaktan memnun olduğum için yorumlarlarımı sizinle paylaşmak istedim. Bee Beauty arındırıcı ölü deniz kil maskesi nasıl kullanılır? Yıkanabilen bu harika maskeyi anlatmaya başlayayım.

İndirimdeyken denemek için aldığım ürünlerden biriydi. Tüm cilt tiplerine uygun olması çok iyi bir özellik. Benimki gibi kuru ciltler için harika bir maske. Neden harika olduğunu şimdi anlatacağım.

Ölü deniz kili ne işe yarar?

Dead sea mask olarak geçen ölü deniz kili maskesi ne işe yarar? Öncelikle cildi harika bir şekilde temizliyor. Diğer bir faydası ciltten ölü derici atmak.

İçinde iki çok önemli mineral var. Bunlardan biri deniz tuzu diğeri magnezyum. Hem cilt için hem de tüm vücut ve organlar için hayati önem taşıyan iki mineral. Cilde esneklik ve koruma sağlıyor.

  • Gözenekleri açar ve küçültür
  • Toksinleri temizler
  • Cilde yumuşaklık verir
  • Cildin yağ dengesini düzenler
  • Tüm cilt tiplerine uygundur
  • Sivilce ve akne izlerini azaltır

Ayrıca cilde parlaklık katarak çok daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Ölü deniz sabunu, şampuanı gibi ürünler de var.

Son zamanlarda sıkça karşılaştığımız 4 harika içerikten biri. Diğer üçü aktif kömür, kakao tozu ve hindistan cevizi tozu. Kömür peeling ve Bee Beauty kolajen krem, Bee Beauty organik cilt toniği ile Bee Beauty Q10 kırışıklık karşıtı gündüz kremi de beğenilen ürünler arasında.

Bee Beauty yıkanabilir arındırıcı maske ölü deniz kili maskesi içeriği

Bir ürün alacağım zaman artık içeriğinde neler var merak ediyor ve öğrenmek istiyorum. Çünkü zararlı olan bazı maddelerden mutlaka uzak durmam gerektiğini biliyorum. Paraben gibi mesela.

Eğer siz de benim gibiyseniz gelin bee beauty yıkanabilir arındırıcı maske içeriği nasıl birlikte bakalım. İçinde ne kadar ölü deniz kili var ve başka neleri kapsıyor.

Paketin arkasında Bee Beauty arındırıcı ölü deniz kil maskesi nasıl kullanılır o da yazıyor ama ben nasıl uyguladığımı da şimdi size anlatacağım.

Suda collagen toz kullananlar

Bee Beauty arındırıcı ölü deniz kil maskesi nasıl kullanılır

Maske ikili paket halinde geliyor. Yani iki adet 7.5ml ölü deniz kil maskesi almış oluyorsunuz. Benim gibi indirimden alırsanız daha karlı tabii ki.

Bir adet maske tüm yüz için gayet fazla. Eminim Bee Beauty kil maskesi kullananlar benim gibi yapıyordur ve tek seferde bir paketi bitirmiyordur. Çünkü çok az bir miktar yetiyor. Ben bir paketi 3 sefer kullanarak bitirdim. Bu arada hayır, ağzı açık da olsa kurumuyor.

Biliyorsunuz zaten ben maskeleri olabildiğince bir kaç seferde kullanıyorum. Nem maskesi olarak uyguladığım JM Solution Water Luminous SOS Ringer Su Maskesini bile öyle kullanmıştım.

Önce yüzümüzü yıkıyoruz, arından Bee Beauty organik sertifikalı cilt toniği ile cildimizi iyice temizliyoruz, ki zaten bu ürün gayet iyi arındırıyor.

Göz çevresini açık bırakarak tüm yüze maskeyi ince bir tabaka halinde sürüyoruz. Kıvamı sert değil, diğer kil maskeleri gibi değil. Her ne kadar peeling maskesi yazsa da pütürlü değil. Krem gibi sürebilirsiniz.

Eline alıp yüzüne dağıtıyorsun biraz bastırarak. tüm yüz çene ve boyun bölgesi için pakette fazla bile var. İnce bir tabaka olarak uyguluyorsun. Yüzde beklerken çok hafif bir yanma hissi oluyor sanki mentollü bir şey sürmüşsün gibi.

Ortalama 15 dakika bekleyin diyor üstünde. Zaten 5-6 dakika içinde kurumaya başladığını hissediyorsun. Rengi de değişiyor ve bu kıvama geldiğinde yıkıyorsun.

Kullanım kolaylığı çok önemli

Bazı maskeleri yüzden çıkartmak çok zor oluyor. Bin kere falan yıkaman gerekiyor, göz ve burun kenarlarında kalıyor ve insanı uğraştırıyor. Mesela Bee Beauty Multi Vitaminli Leke Karşıtı Kil Maskesi gibi. O tür maskeleri banyoya girmeden önce yapmak lazım. Ama bu maske öyle değil.

İncelemesini yaptığım Bee beauty anti stres maske de öyle değil. Kulanım kolaylığı çok önemli ve bu ihtiyacı o da karşılıyor.

Zaten ince bir tabaka halinde sürdüğümüz için yıkarken de çok kolay çıkıyor. Ve yüzünüzü yıkadıktan sonra tek kelimeyle muhteşem bir arınmışlık hissediyorsunuz. Cildiniz tertemiz ve yumuşacık oluyor.

Tabii ki evde hazırlayabileceğiniz keten tohumu ve chia maskesi veya salatalık maskesi ya da kakao ve pirinç maskesi gibi maskeler de işe yarıyor. Ama deniz minerallerinin de yeri başka!

Bee beauty ölü deniz killi maske için yorumum net bir şekilde şöyle : Artık hep bu maskeyi kullanabilirim! Neden? Çünkü önem verdiğim kriterlere uyuyor.

  • Kolay sürülüyor
  • Kolay temizleniyor
  • Hem nemlendiriyor hem arındırıyor
  • Kötü bir kokusu yok

Bee Beauty maske konusunda başarılı adımlar atıyor gerçekten. Ben ara sıra indirimden ürünlerini alıp alıp deniyorum. Son zamanlarda temiz içeriği ve bu tür güzel cilt sağlığı ve cilt bakımı odaklı ürünlere merakım daha fazla.

Bee beauty yıkanabilen yüz maskesi kullananlar ne demek istediğimi anlayacak. Bir sefer alıp deneyin, 5-6 kez kullanabileceğinizi düşününce fiyatı da gayet uygun.

Visited 94 times, 1 visit(s) today
Exit mobile version