Rosense Besleyici El Vücut Gül Kremi

Rosense Besleyici El Ve Vücut Kremi Gül

Misler gibi gül kokusu, E vitamini ve B5 vitamini içeren besleyici nemlendirici Rosense el ve vücut kremi. Kullananlar memnun, ben de yorumlarımı paylaşmak istedim.

Bir kaç diş macunu falan aldığımda bana tester olarak gönderilen ürünleri kullanmaya başlayınca Rosense ile tanıştım. Daha önce yine bu şekilde kullandığım Rosense nemlendirici yüz bakım kremini anlatmıştım. Açıkçası ondan önce eczanede markaya ara sıra gözüm gidiyordu fakat gül yağının faydalarını bilmediğimden dolayı almıyordum.

Aslında Türk markalara destek vermek ve onların daha çok gelişebilmesi için kullanmak gerek. Zaten yurt dışından gelen ithal ürünler, Türk lirasını her geçen gün değer kaybetmesiyle birlikte pahalılaşıyor. Ve yüryıllardan beri kanıtlanmış olan bir şey de var ortada. Sadece kendi üretimini yapan ülkeler ayakta kalıyor.

E vitamini ve B5 vitamini cilde faydaları

Rosense ürünlerinde zaten gül yağı, gül suyu kullanıyor bunlara ek olarak bir de vitaminlerle destekliyor. Bunlardan en önemlisi E vitamini ve B5 vitamini, ki her ikisi de sağlıklı sabunlar gibi cilt sağlığı için çok önemli. Bakın b5 vitamini cilde faydaları neler.

 • Cildi yumuşatır
 • İltihap oluşumunu engeller
 • Cildi derinlemesine nemlendirir
 • Kaşıntı ve kızarıklıklara iyi gelir
 • Yaşlanmayı önler
 • Yara izlerini iyileştirir

B5 vitamini yani pantotenik asit, özellikle akne nasıl geçer diyenlerde 12 haftada harika sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Eğer kil maskesi de yaparsanız daha da iyi gelir. Kuru cilde en iyi gelen şey de yine bu vitaminler ve tabii ki gül yağı ve gül suyu.

Ben ara sıra yaptığım cilt bakım masajımda da E vitaminini mutlaka kullanıyorum. Hatta bazı günler yüzüme sadece E vitamini yağı sürüyorum çünkü e vitamini cilde faydaları açısından olağanüstü bir şey.

 • Sinirleri güçlendirir
 • Yara izleri üzerinde çok etkili
 • Çatlaklara iyi gelir
 • Selülite iyi gelir
 • Cilde parlaklık ve canlılık verir
 • Yaşlanma karşıtıdır
 • Harika bir nemlendiricidir
 • Göz çevresi morluklarını geçirir
 • Cildi temizler, arındırır

Ayrıca dudak çatlamasına ne iyi gelir diyenler için de E vitamini çok iyi bir çözüm çünkü aynı derdi ben de yaşıyorum. Özellikle mat ruj sürmek istediğimde sonuç facia oluyordu. Bu arada dudaklarınız devamlı çatlıyorsa mutlaka B12 vitamininizi kontrol ettirin.

Göğüs bakımı veya genital bakım gibi, her organımız gibi cildimiz de bakım gerektiriyor. Özellikle doğal, katkısız ve kimyasal içermeyen cilt bakım ürünleri kullanmamız gerekiyor.

Rosense besleyici el ve vücut gül kremi hakkında yorumlarım

Gül kokusunu kim sevmez ki. Ben iyi ki o ürünleri almışım da bu testerlar bana gelmiş ve Rosense ürünlerini deneme imkanım olmuş diyorum. Zaten ilk iş hemen büyük boy gül suyu sipariş ettim bu markadan ve diğer ürünlerinin de tam boylarını alıp kullanacağım büyük ihtimalle.

C vitamini neden kullanılır? C vitamini takviyesi faydaları neler?

Rosense besleyici el ve vücut gül kremi yorumlarıma gelecek olursam. Bir kere yapısı çok ince, az bir miktar dahi tüm yüz için yeterli oluyor. 3 ml bir paket yüze tam olarak yetiyor hatta 2ml bile yeter.

Kokusunu tekrar anlatmama gerek yok. İç baymayan, can sıkmayan, çok yoğun olmayan bir gül kokusu var. Bu kremi hem tüm cilde uygulayabiliriz hem de yüzümüze. Ki ben yüzüme ve ellerime kullanıyorum.

Bakın Rosense el ve vücut kremi içeriği de şu şekilde.

Gördüğünüz gibi içeriği de çok güzel, temiz ve güvenilir. Rorsense gül kremi kullanımı da görüldüğü şekilde. Temiz cilde sürülüyor. Gözle temas ettirmeyin diyor. Fakat göz çevresi morlukları için kullanacaksanız o bölgeye yine göze değdirmeyecek şekilde kullanabilirsiniz.

Türk malı yazması ve Made in Turkey demesi de beni ayrı bir gururlandırıyor. Gerçekten Türk markaları desteklenmeli, onlara gerekli alanlar ve tesisler kurulmalı. Fransa’da bir köy var, bağlarca lavanta ekiyorlar. Harika paralar kazanıyorlar.

O lavantalardan kokulu keseler yapıyorlar, kurabiyeler yapıyorlar aklınıza gelebilecek ve gelmeyecek pek çok şey üretiyorlar. Biz neden yapamayalım.

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Exit mobile version