Bee Beauty Organik Sertifikalı Cilt Toniği Yorumlar İnceleme

Bee Beauty Organik Sertifikalı Cilt Toniği

Bee Beauty organik tonik çıkartmış, hem de sertifikalı. Gratis’e giden herkes mutlaka bi Bee Beauty ürünü almıştır. Son aldığım ürün de Bee Beauty organik sertifikalı cilt toniği oldu. Kullananlar arasında olduğum için size yorumlar ve inceleme yazısı yazmak istedim.

Daha önce biliyorsunuz Bee Beauty arındırıcı ölü deniz kil maskesi , Bee Beauty anti stres maske ve Bee Beauty multi vitaminli leke karşıtı maske kullandım ve inceleme yazısını sizinle paylaştım.

Artık hava kirliliği, yiyeceklerin ve cilt bakım ürünlerinin gittikçe kirlenmesi, katkı maddesi içermesi yüzünden herkesin sağlık sorunları artmaya başladı.

Bunun elbette dünya nüfusunun çoğalmasıyla çok alakası var. Bence bugünden sonra on kişiden sadece biri bir çocuk yaparsa belki yirmi – otuz yıl sonra bu sorunlar çözülebilir.

Çünkü bu kadar insana temiz ve organik içerik sunabilmek de çok büyük bir zorluk. Hem üretici hem tüketici açısından ileriki yıllarda bizi daha büyük sıkıntılar bekliyor.

Bee Beauty organik sertifikalı cilt toniği içeriği

Bu, bence çok mühim olan giriş kısmından sonra şimdi gelelim Bee Beauty organik sertifikalı cilt toniği içeriği kısmına.

İçerik olarak ölmez otu çiçeği (kuru ciltleri nemlendirip canlandırıyor), kekik suyu (cilde bakım yapıp besliyor) ve gül suyu (kir ve yağı temizleyip cilde parlaklık veriyor) içeriyor.

İçindekiler : Aqua, Lavandula angustifolia flower water, rosa damascena flower water, benzyl alcohol, dehydroacetic acid, myrtus communis leaf water, thymus vulgaris leaf water, helichrysum arenarium flower extract.

Toplam içeriğin %20.10’u organik içeriktir. Toplam içeriğin %99.20 doğal içeriktir. Bu şekilde de bir açıklama var arka kısımda.

Bee Beauty organik tonik toplam 200 ml, vegan cilt toniği arayanlar için özellikle uygun gözüküyor. Kullanımı : Yüzünüzü yıkadıktan sonra makyaj pamuğuna döküp, sürtmeden dairesel ve yumuşak hareketlerle cildi temizleyin.

Makyaj temizliği için de kullanılabilir yazıyor ama o kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. Denemedim de. Ben genelde jel veya sabunla yüzümü yıkayıp sonra kullanıyorum.

Bee Beauty organik sertifikalı cilt toniği yorumlar ve inceleme

Üzerinde ölmez otu çiçeği, kekik suyu ve gül suyu yazıyor, dengeleyici bir tonik olduğu vurgulanıyor. Bee Beauty organik sertifikalı cilt toniği yorumlar ve inceleme kısmında benim de ilk bahsedeceğim şey bu.

Benim cildim genel olarak kuru. Ben bu toniği kullandığımda cildim üstüne mutlaka güçlü bir nemlendirici krem istiyor. Mesela The purest solutions nemlendirici krem gibi. Çünkü cildi arındırıp durulamış gibi bir his oluşuyor. Yani yağlı ciltler için çok uygun bence.

Zaten içindeki kekik suyu, yağlı ciltlerde meydana gelebilecek sivilce, gözenek açıklığı gibi sorunların da önüne geçebilecek bir içerik.

Bununla ilgili daha önce burun yağlanması ve siyah nokta nasıl geçer isimli bir yazı yazmıştım. Detaylar için bakabilirsiniz.

Eğer amacınız evde siyah noktalardan kurtulmak ise bununla ilgili çözümü de anlatmıştım.

Bee Beauty organik sertifikalı cilt toniği kullananlar eğer kuru cilt tipine sahipse ardından iyi bir serum ve nemlendirici de kullanmalı. Veya şişenin içine cildinize uygun bir yağ da ekleyebilirsiniz.

Ürün organik olduğu için güneşten korumalı, serin ve karanlık bir yerde tutmalısınız. Ki banyo dolabı bunun için uygun. Ayrıca bir de kapağını açtıktan sonra bekletmeden sık sık kullanıp bitirmelisiniz.

Ürün değerlendirmesi ve puanlama

Organik cilt bakım ürünleri elbette ilk sırada tercih etmek istediğim ürünler. Zaten makyaj malzemeleri, hava kirliliği, yediklerimiz cildimize yeteri kadar zarar veriyor.

Bu yüzden ürün değerlendirmesi ve puanlama yaparken söylemem şart ki, bu ürün benim genel olarak beğendiğim bir ürün oldu. Şimdi ürün değerlendirmesi ve puanlama kısmına geçeyim.

Kokusu : 6/10 (çiçeksi kokuları sevmiyorum)
Dokusu : 10 /10 (su gibi)
Yapışkanlık : 1/10 (yok)
Kullanım kolaylığı : 10/10
Etki : 9/10
Fiyat : 9/10
Tekrar alır mıyım? Evet

Visited 25 times, 1 visit(s) today

1 yorum

Bir yanıt yazın Yanıtı iptal et

Exit mobile version