Sürekli Birini Düşünmekten Nasıl Kurtulurum?

birini düşünmekten nasıl kurtulurum

Sürekli birini düşünmekten nasıl kurtulurum? Eski sevgilimi aklımdan nasıl çıkarabilirim ya da bir erkeği kadını unutmak için ne yapmalı diye düşünüyorsanız, birini nasıl unuturuz en net şekilde öğrenebilirsiniz.

Belki ona çok aşıksınız ama o başka biriyle birlikte ya da bu bir imkansız aşk veya konu eski sevgiliniz. Ayrıldınız ama onu hala düşünüyorsunuz ve özlüyorsunuz oysa bunu yapmamanız gerek.

Bazen insan öyle bir duruma giriyor ki. Kalbi başka şeyler söylüyor, aklı başka. Ona çok aşığım ama aramamam lazım çünkü benim kalbimi kırdı ya da bana saygısızlık etti derken, diğer yandan hala seviyor ve düşünüyor.

Belki sizi aldattı ve bu durumda hala onu düşünüyorsunuz ve özlüyorsunuz. İnsan böyle çıkmazlar yaşayabiliyor. Bu durumda aldatılan kadın ne yapmalı yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Ne yaşanmış olursa olsun veya yaşanmamış olursa olsun sürekli birini düşünmekten nasıl kurtulurum diyenler için bazı çok net ve işe yarayan yöntemler var.

Birini nasıl unuturum?

Belki evli bir erkeği unutmanın yollarını arıyorsun, belki platonik sevdiğin birini nasıl unutursun diye düşünüyorsun. Eski eşini veya sevgilini aklından çıkartmak istiyorsun.

Birini nasıl unuturum dediğinde yapman gereken aslında çok basit şeyler var. Bunları uyguladığında göreceksin ki kısa sürede aklından çıkacak. Bunlar neler?

İnsan duygusal bir varlık hele bir de hassas bir yapın varsa, onunla olsan da olmasan da aklından çıkmıyor. Bir şekilde bağlandığın birini nasıl unutursun, bunu düşündüğünde zor gibi gelebilir ama değil.

Videoda çok detaylı ve güzel bir şekilde anlatılmış. Üstelik yapmaman gereken çok önemli şeylerden de bahsedilmiş. O yüzden sonuna kadar izlemeni öneririm.

  • Onunla ilgili hiçbir eşyayı tutma
  • Sosyal medyadan veya whatsapp’tan takip etme
  • Tüm hislerini düşüncelerini ona yaz
  • Üstteki maddeyi yapamıyorsan kağıda yaz
  • Onunla ilgili sevmediğin şeylerin listesini yap
  • Rutinlerine devam et

Bu maddeler belki aklına yatmayabilir, bunlar ne kadar işe yarar ki diyebilirsin. Tek tek yapmaya başla ve nasıl işe yarayacağını gör. Birini unutmak ne kadar sürer diyorsan bunları yaptığında en fazla 1 ay sürecek.

Birini unutmanın en kolay yolu

Yapacağınız en yanlış şey bence “onu düşünmemeliyim” diye düşünmek. Çünkü bunu yaptıkça insan daha da çok düşünüyor. Birini unutmanın en kolay yolu nedir derseniz bence en iyi yolu bu listedekiler yapmak.

Seviyorum ama sevilmiyorum!

Onu düşünmek istemiyorum çünkü o beni sevmiyor ama ben onu seviyorum. Sürekli aklımda, bir türlü başka şeye odaklanamıyorum sözleri tanıdık geliyor mu? Bunları hepimiz yaşıyoruz.

birini unutmanın en kolay yolu

Özellikle bize değer vermeyenlere aşık oluyoruz. Daha önce eski sevgilisini unutamayanların yaptığı 7 şey diye bir yazı yazmıştım, bunları da tabii ki yapmamak gerek.

Birini unutmanın en iyi yolu bence zorlayarak kafayı başka yerlere yönlendirmek. Özellikle spor bu konuda çok yardımcı oluyor. Beni bu dertten kurtarmıştı. Hepinize tavsiye ederim.

Visited 45 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın