Sevgiliye Günaydın Mesajları | En Anlamlı En Romantik Mesajlar

Sevgiliye günaydın mesajları en anlamlı romantik mesajlar

Aşkını sevgini taze tutmak için en anlamlı en romantik mesajları, hoşlandığın kişiye veya sevgiliye günaydın mesajları göndermek en iyi seçenek. Sabah uyandığında bu güzel aşk mesajları ile güne başlayacak.

Her kadın ilgi ister. Bu istisnasız böyledir. Elbette erkekler de ilgi ister ama buna ek olarak trip istemez 🙂 Yani bu yazıyı okuyan kişi eğer bir kadınsa, sevgiliye günaydın mesajları attıktan sonra üzerine daha fazla mesajlar göndermeden yanıt beklemeli.

Eğer bir erkekseniz ve günaydın mesajı yazıyorsanız, üzerine bir veya iki mesaj daha yazabilirsiniz. Erkeklerle kadınların farkı burada da kendini gösteriyor.

Daha önce mutlu ilişkinin sırrından bahsetmiştim. Hatta ilişki nasıl uzun sürdürülür buna da dikkat edilmesi gerektiğini söylemiştim. Çünkü ilişkiler, araba sürmek gibi. Bir dikkatsizlik, bir hata hayati sonuçlara sebep olabilir.

En anlamlı en romantik mesajlar

Ona günaydın mesajları ve iyi geceler mesajları gönder. Ona ilgi duyduğunu bilmesini sağla. İlişkinin süresi fark etmez. Hep ilk günkü heyecanı ve saygıyı kaybetmediğin sürece aşk da sevgi de taze kalır.

Bu noktada kadınların asla duymak istemediği şeylere dikkat etmeli ve bunlardan mutlaka uzak durmalısın. Eğer kadınsan da erkeklerin kadınlarda hoşlanmadığı şeylere dikkat etmen gerekiyor.

Anlamlı romantik mesajlar

Eğer bunlara dikkat edersen o aşk hiç bitmez hatta daha da fazlalaşır. Peki başka neler yapabilirsin? Ona hediyeler alabilirsin. Mesela kadınların çoğu hatta hepsi diyebiliriz, astrolojiye ilgi duyar. Ona astrolojik hediyeler alabilirsin.

Erkeğe sevdiğimi nasıl gösterebilirim diyorsan da yazıdaki detaylara mutlaka dikkat etmelisin. Çünkü erkeklerle kadınlar farklıdır. Buna göre hareket etmek gerekir. Yoksa daha önce bahsettiğim araba sürme örneğinde olduğu gibi geri dönüşü olmayan hatalar meydana gelebilir.

Sevgiliye günaydın mesajları

En anlamlı en romantik mesajlar olabildiğince anlaşılır ama bir o kadar da anlam dolu olmalı. Ne gibi mesela bazı örnekler verelim.

  • Günaydın. Uyurken seni çok özledim.
  • Günaydın güneşim. Yıldızım. Hayatımın süper kahramanı.
  • İçimi ısıtan, hayatıma baharı getiren güneşim. Günaydın.
  • Günaydın dünyanın en akıllı, en tatlı erkeği / kadını.
  • Hayatımı aydınlatan güzel güneş, günaydın.
  • Bugün günlerden mutluluk olsun. Her şey gönlünde olsun, günaydın.
  • Benim bebeğim uyanmış mı? Mesajımı görmüş mü? Güzel bir güne başlamış mı? Benim için en güzel şey bu.
  • Günaydın aşkım. Bugün senin için çok güzel bir gün olsun. Bunu tüm kalbimle diliyorum.

Aşk sözleri içinizden gelmeli. Elbette bazı insanlar bu konuda daha yaratıcı ama diğerleri için çözüm olarak şunu söyleyebilirim. Sevgiliye romantik mesaj yazmak istediğinizde içinizden geleni yazın. Edebiyat döktürmenize gerek yok. Ne hissettiğinizi samimi mesajınızla anlayacaktır.

Sevgiliye romantik günaydın mesajları

Çünkü en anlamlı en romantik mesajlar insanın içinden gelen, doğal ve özgün mesajlardır. Yaşadığınız bir anı üzerinden de ona mesaj yazabilirsiniz. Mesela birlikte izlediğiniz bir filmin sahnesinden. Veya bir şarkı sözünden.

Sevgiliyle nasıl mesajlaşılır?

Sevgiliye günaydın mesajları veya iyi geceler mesajları atarken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Onlardan da bahsederek yazıyı bitireyim.

Evlenilmemesi gereken erkekler

Öncelikle düzgün bir Türkçe ile mesaj yazdığınıza elbette emin olun. Çünkü bazı insanlar bu konuda takıntılıdır. Asla kelimeleri kısaltmayın, de ve ki gibi bağlaçları doğru ve yerinde kullandığınıza emin olun.

Sevgiliyle mesajlaşırken dikkat edilmesi gerekenler

Elbette ilişkilerde duygulu ve duygusal olmak önemli fakat bunun suyunu çıkartmayın. Çok fazla duygusallık da insanı sıkabilir. Ara sıra başka şeylerden de konuşun. Bir hayal dünyasında yaşamadığınızı bilsin.

Sevgiliyle nasıl mesajlaşılır

Sevgiliyle nasıl mesajlaşılır şuna mutlaka dikkat etmek gerekir. Mesajı attıktan sonra görmesini ve yanıt vermesini bekleyin, üzerine başka mesajlar atmayın. Israrcı olmayın.

Sevgiliyle mesajlaşırken dikkat edilmesi gerekenlerden biri de şudur. Her gün aynı mesajı veya aynı türde mesajı atmayın. Mesela her gün görsel atmayın veya şarkı sözü gibi. Bu sıkıcı bir hal alabilir. İnsanlar değişikliği sever, bu herkes için geçerlidir unutmayın.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın