Kadınları Anlamak İçin 7 İpucu

kadınları anlamak için

Her şeyden önce, bir erkek için en önemli olan özellik ”iletişim kurabilmek”. Evet, doğru okudunuz. Erkek istediği kadar yakışıklı veya zengin olsun, eğer iletişim kurabilmeyi beceriyorsa, kadının gözünde hiç şansı yok. Çünkü kadınlar her şeyden önce, erkeğin kendilerini dinlemesini severler.

kadınları anlamak

İkincisi ise iltifat. Erkek, kadına onun hoşuna gidecek şeyler söylemeli. Fakat bunun kıvamını da iyi ayarlamalı. Olabildiğince içinden gelmeli, dürüst ve inandırıcı olmalı. Örneğin “Saçların çok güzel olmuş!“, “Bu elbiseyi yeni mi aldın?” gibi şeyler.

Önemli ipucu!

Üçüncüsü; erkeğin cebinde asla akrep olmamalı. Hiçbir kadın cimri bir erkekten hoşlanmaz. Yemeğe çıktığınız zaman, en şık ve kaliteli mekanları tercih edin. Ve bunu sadece ilişkinin başında değil, daha sonraları da yapın. Şık restoranlar, kadınları etkilemek

Kadınları Etkilemenin Yolları Neler?

Dördüncüsü; bir erkeğin kendine ait ve kendisinin organize ettiği bir sosyal yaşamı olmalı. Bu durumda erkeğin kadına vakit ayırması değerli bir hal alır. Eğer yoksa, bazı kadınlar birlikte yaptıkları şeyleri özel bulabilir ama bu bir yerden sonra kadının erkeğe olan aşkını söndürecektir.

Beşincisi; erkekler duygularını dile getirmekte pek profesyonel değildir. Bu yüzden duygularını küçük kutulara koyabilirler. Kadınlara mutlaka hediye alınmalı. Kadınları anlamak ve onların ne tür hediyelerden hoşlandığını tahmin edebilmek de zeka işi tabii ki!

kadınları anlamak

Kadınları Anlamak Zor Değil!

Altıncısı; erkekler giyime özen göstermeli. Çünkü kadınlar, erkeklerin pantolonuna, ceketine, ayakkabılarına ve hatta kemerine kadar erkekleri incelerler. Şık, yeni ve kaliteli giyinen bir erkek bir adım öndedir.

Yedincisi; bir erkek ilişkide ne yapacağını bilmiyorsa asla biliyormuş gibi davranmamalı ve kadına sormalı. Kadının fikrinin sorulması ve buna değer verilmesi hoşuna gider. Kadınları anlamak zor değil. Bu yedi ipucu ile bir erkek istediği kadını mutlaka mutlu edecektir!

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın